27 січня 2013, 20:47
0
23
Рамос і Капелло

У неділю, 27 січня, дніпропетровське Дніпро в товариському матчі впевнено переграло московське Динамо з рахунком 3:1.

Дніпро невдало почав матч, пропустивши гол вже не третій хвилині.

Але такий швидкий м'яч не зламав українців - ще до перерви підопічні Хуанде Рамоса рахунок зрівняли, в у другому таймі зусиллями Зозулі та Кобахідзе довели гру до закономірної перемоги. Дніпро в два рази частіше суперника било по воротах, так що перемогло справедливо.

Подарунок на іменини. Дніпро в контрольному матчі переграв Рапід

Відзначимо також, що на грі був присутній наставник збірної Росії Фабіо Капелло, який нещодавно заходив у гості до київських динамівців.

Дніпро - Динамо Москва - 3:1

Голи: Євген Селезньов, (35, пен.), Роман Зозуля (70), Олександр Кобахідзе (90) - Павло Соломатін (3)

Дніпро: Денис Шеліхов, Ондржей Мазух, Джаба Канкава (Роман Зозуля, 62), Євген Чеберячко (Євген Коноплянка, 62), Іван Стрініч (Денис Кулаков, 62), Артем Федецький (Віталій Мандзюк, 46), Джуліано (Олександр Кобахідзе, 46 ), Денис Олійник (Никола Калинич, 62), Руслан Ротань (Сергій Кравченко, 62), Євген Селезньов (Євген Шахов, 62), Матеус (Самуель Інкум, 62)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Дніпро обіграло московське Динамо