Капітан Шахтаря: Пропустили дурні для такого рівня голи

14 лютого 2013, 08:43
0
12
Срна впевнений, що питання про переможця в парі Шахтар - Боруссія ще відкрите

Захисник донецького Шахтаря прокоментував результат першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з Боруссією.

"Рахунок нас, звичайно, не влаштовує, але і гра могла бути кращою. Два рази були попереду і два рази пропускали за кілька хвилин до закінчення таймів дурні для такого рівня голи. Такі помилки не прощаються.

Ну, що сказати, образливо, віддали багато сил на полі, але потрібно дивитися вперед. Після такої перерви кожен футболіст показав сьогодні свій максимум, і я впевнений, що до наступної гри наша команда буде виглядати краще. У Дортмунді потрібно виграти, і ми постараємося це зробити.

На сьогодні Боруссія фізично краще готова. Це сильна команда з хорошим тренером. Думаю, для глядачів видався видовищний футбол.

Ми багато голів пропускаємо з кутових. Дуже прикро пропускати на 41-й і 87-й хвилинах. Не вистачило концентрації.

Я вважаю, що у Боруссії зараз є перевага. Але питання, хто пройде далі, ще відкрите", - заявив після матчу Срна.

Нагадаємо, що перша гра 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів між Шахтарем і Боруссією закінчилася з рахунком 2:2

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Срна: Пропустили дурні для такого рівня голи

За матеріалами: shakhtar.com