Луческу: Боруссія заслужено пройшла далі

6 березня 2013, 07:17
0
8
Мірча Луческу: Фатальними для Шахтаря стали 7 хвилин

Головний тренер Шахтаря прокоментував результат матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у Дортмунді.

Заслужена перемога, заслужено Боруссія пройшла далі. У цей вечір вона виявилася командою, яку складно обіграти. Ще раз зазначу, що це заслужена перемога.

Надія була до 30-ї хвилини, поки суперник нічого не створив, а ми чекали свого шансу на контратаці. Але, на жаль, вони забили після розіграшу кутового гол, і після цього всі наші плани змінилися. Фатальними стали 7 хвилин - з 30-ї по 37-у, коли суперник ще раз забив після наших помилок.

У перерві я сказав своїм футболістам, щоб вони змінили свою гру, і це було помітно з перших 15 хвилин: ми створили близько чотирьох моментів, після яких могли забити. Але помилка нашого воротаря, напевно, всьому поклала кінець. Ми атакували, перехопили ініціативу, намагалися забити гол і потім зробити щось ще, але помилка голкіпера привела до третього м'яча, і, в принципі, все закінчилося на цьому.

Позитивним моментом було те, що в другому таймі ми змінили свою гру, стали більше атакувати, краще контролювали м'яч. Але Боруссія вже сіла на свою половину поля і діяла на контратаках.

Те, що Боруссія пройшла далі, - повна заслуга цієї команди. Одна єдина деталь - матч обслуговують п'ять арбітрів, двоє перебувають за воротами, і ніхто з них не побачив, що була рука, хоча і рахунок, звичайно, був 3:0. Це не виправдання, але якщо навіть при такому результаті не давати пенальті, то незрозуміло, навіщо взагалі вони тоді перебувають за воротами. Хочу побажати Боруссії успіхів.

ВІДЕО: Голи матчу Боруссія Д - Шахтар

Повторю слова, які говорив вчора на прес-конференції: хотілося б, щоб Боруссія зіграла у фіналі. Це дуже сильна команда, яка показує дуже гарний футбол.

Нагадаємо, матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Боруссія Д - Шахтар закінчився з рахунком 3:0.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Луческу: Боруссія заслужено пройшла далі

За матеріалами: ФК Шахтер