Велика перемога. Україна розірвала Польщу у Варшаві

22 березня 2013, 23:43
0
60
Збірна України показала відмінну гру

У п'ятницю, 22 березня, у матчі відбірного групового турніру на чемпіонат світу 2014 року збірна України здобула важливу перемогу над Польщею.

Подробиці й он-лайн матчу: Польща - Україна - 1:3. Текстова трансляція

Перед першим офіційним матчем під керівництвом Михайла Фоменка були дуже серйозні побоювання за результат. Після відмінного матчу на Уемблі наші хлопці дві гри просто злили, добувши проти чи не найсильніших суперників Молдови та Чорногорії лише одне очко. Тому і Варшава стала тим місцем, де треба було добувати результат.

От тільки ніхто не очікував, що вже до 7 - й хвилині рахунок буде 2:00 на нашу користь. Спочатку Андрій Ярмоленко приголомшливим фірмовим ударом пробив під дальню штангу, а потім Олег Гусєв з лінії штрафного просто вразив серця українських уболівальників. Хто б міг повірити в таке?

Польща зусиллями парочки з Боруссії Блащиковськи - Піщек один гол відіграла, Левандовски постійно загрожував воротам, П'ятов періодично завдавав гарту (проте моментами просто рятував після провалів захисту) - але наприкінці першого тайму Роман Зозуля своєї настирливістю забив красиво і довів рахунок, як виявилося, до фінального.

Захист впорався із Левандовски/ АР

У другому таймі часом Польща притискала наших, але Україна показала, що і сушити гру хлопці вміють. Крім декількох моментів особливо згадати нічого. Відмінна гра і відмінна перемога!