Тренер Барселони: Баварія провела блискучий матч проти нас

24 квітня 2013, 06:48
0
17
Роура: Баварія зіграла на високому рівні

Асистент головного тренера Барселони Жорді Роура пообіцяв уболівальникам, що каталонський клуб викладеться у матчі-відповіді з Баварією.

"Ми повинні привітати Баварію, вона зіграла на високому рівні. Це дуже фізично потужна команда.

У першому таймі ми грали не так погано, але на самому початку другого "Баварія" забила зі "стандарту", і після цього нам вже довелося туго. Ми надали опонентові занадто багато вільного простору, та й у фізиці явно поступилися господарям.

Баварія провела блискучий матч, тоді як нам не вистачало свіжості, щоб боротися з нею на рівних. Над цим ми попрацюємо.

Я не бачу ситуацій, в яких ми могли б переломити хід гри після перерви. Розуміємо, що положення важке, але Барселона повинна боротися і намагатися виграти матч-відповідь. Ми віддамо заради цього всі сили", - цитує Роура сайт UEFA.

Раніше головний тренер Баварії Юпп Хайнкес заявив про те, що він задоволений результатом зустрічі з Барселоною.

Нагадаємо, матч 1/2 Ліги чемпіонів Баварія - Барселона закінчився з рахунком 4-0.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Тренер Барселони: Баварія провела блискучий матч проти нас