Шахтар оформляє чемпіонство в матчі з Металістом

28 квітня 2013, 18:11
0
64

У неділю, 28 квітня, донецький Шахтар зіграв внічию з Металістом і достроково оформив восьме звання (четверте поспіль) чемпіонів України

Подробиці матчу: Шахтар - Металіст 1:1 текстова трансляція

Перший тайм (як, утім, і весь матч) в цілому виправдав очікування вболівальників і просто любителів футболу великою кількістю моментів як біля воріт П'ятова, так і біля воріт Горяїнова. Відмінну можливість відзначитися мали по черзі Луїс Адріано, Коста і Мхітарян, однак відмінна гра кіпера Металіста звела нанівець атакувальні потуги гірників. Рахунок же в матчі під кінець змістовного першого тайму відкрив екс-гравець Шахтаря Марко Девіч (який взимку повернувся в Металіст), завершивши свій сольний прохід у володіння П'ятова відмінним ударом з гострого кута, проти якого кіпер гірників виявився безсилим.

У перерві Мірча Луческу оновив атакуючий потенціал своєї команди, випустивши на поле Алекса Тейшейру та Ілсіньо, (замість Кости і Тайсона відповідно) і зі стартових хвилин тайму гірники кинулися на штурм воріт гостей, однак грамотно вибудувана оборонна лінія харків'ян впоралася з натиском господарів. У свою чергу дуже небезпечними виглядали контратаки Металіста, в ході однієї з яких навіть вдалося забити, проте арбітр скасував цей м'яч, порахувавши, що Девіч порушував правила на П'ятова. Шахтар володів ігровою перевагою, однак із завершальним ударом у господарів поля в сьогоднішньому матчі були певні проблеми. Остання десятихвилинка матчу стала справжнім випробуванням для оборони харків'ян - гірники раз за разом проводили масовані атаки на ворота Горяїнова, і на 84 хвилині Ілсіньо все-таки зрівняв рахунок, скориставшись блискучою передачею від Фернандіньо. У доданий арбітром час Марко Девіч міг відзначитися дублем, проте поперечина прийняла на себе удар форварда Металіста.

1:1 - Шахтар офіційно оформляє чемпіонство в сезоні 2012-2013, Металісту ж належить зіграти вирішальні матчі з Динамо і Дніпром.

Шахтар (Донецьк) 1:1 Металіст (Харків)

Гол: Ілсіньо (84) - Девіч (39)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Шахтар оформляє чемпіонство в матчі з Металістом

ТЕГИ: Украинская Премьер-лигаШахтер ( Донецк)Металлист (Харьков)