Баварія розгромила Барселону в матчі-відповіді півфіналу Ліги Чемпіонів

1 травня 2013, 22:39
0
50
Мюллер радіє, Вальдес засмучується

У середу, 1 травня, в повторній грі 1/2 фіналу Ліги Чемпіонів мюнхенська Баварія знову виявилася сильнішою за Барселону, перегравши каталонців з рахунком 3:0.

Подробиці та онлайн матчу: Барселона - Баварія - 0:3. Текстова трансляція

Для загальної перемоги Барселоні потрібно було забивати чотири рази.
Але стартові склади дав чітко зрозуміти - якщо Баварія могла собі дозволити в чемпіонаті дати відпочинок лідерам і все одно потужно перемагати, то Віланова змушений був не від хорошого життя залишати Мессі на лавці. Перший справді небезпечний момент каталонцям вдалося створити в середині тайму – Хаві потужно розстрілював ворота, але промазав, а спроба випросити пенальті у арбітра не вдалася. Водночас атаки Баварії були розмашистими, що не забарилося позначитися відразу після перерви.

Через три хвилини після відновлення гри Роббен отримав пас від партнера, красиво пішов від захисника і пробив у дальній кут. Приголомшливий гол підвів підсумок єврокампанії Барси - забити шість разів каталонці сьогодні були явно не в силах.

А через 20 хвилин риску підвів Піке – провалився правий фланг захисту Барселони, Рібері прострілював, а Жерар розстріляв свого ж воротаря. Через пару хвилин знову Рібері розірвав фланг Алвеша як ніж консервну банку, подача, і Мюллер встановив остаточний рахунок. 0:3, але цей результат не сприймається як ганебний. Просто зараз у Європі рік Німеччини. І нічого з цим не поробиш.

Барселона (Іспанія) - Баварія (Мюнхен, Німеччина) - 0:3

Гол: Ар'єн Роббен (48), Жерар Піке (73), Томас Мюллер (76).