Динамо з ганьбою пролітає повз Лігу Чемпіонів

19 травня 2013, 19:27
0
30
Таврія вдома убила надії Динамо

У неділю, 19 травня, в матчі 28-го туру української Прем'єр-ліги сімферопольська Таврія вдома переграла київське Динамо.

Подробиці та онлайн матчу: Таврія - Динамо - 3:2. Текстова трансляція матчу (+ВІДЕО)

Вперше у своїй історії Динамо залишається без Ліги Чемпіонів. А Металіст, відповідно, нарешті перестає бути вічно третім.

Матч, який кияни повинні були вигравати будь-якою ціною, почався для них з пенальті від Михалика. Назарекно вивів Таврію вперед, а захист Динамо продовжував чудити всю гру. У середині тайму Браун Ідейє з другої спроби зрівняв рахунок, але на початку другого тайму результат гри поставив під сумнів Максим Коваль, який побіг навперейми Буссаїді і завалив його на газон - червона картка, пенальті і 2:1.

Ну а в середині другого тайму чергова помилка захисту призвела до того, що Не відгукнувся на передачу і вразив ворота Бойка. Блохін у цей час сидів просто в заціпенінні.

Андрій Ярмоленко чудовим ударом відіграв один гол, але на більше нинішнє Динамо виявилося не спроможне. Поразка в Сімферополі підвела підсумок під шокуючим для киян сезоном - без перемог у Кубку та Чемпіонаті, а тепер і без Ліги Чемпіонів. Лужний відібрав у Блохіна Лігу Чемпіонів!

Олег Лужний відібрав у Олега Блохіна Лігу Чемпіонів / donbass.ua /

Таврія (Сімферополь) - Динамо (Київ) - 3:2

Гол: Сергій Назаренко (4-пенальті), Махач Гаджиєв (51-пенальті), Марко Не (69) - Браун Ідейє (27), Андрій Ярмоленко (76)

Вилучення: Максим Коваль (47-фол останньої надії), Сидорчук (90)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо з ганьбою пролітає повз Лігу Чемпіонів