3 серпня 2013, 17:49
0
33
Ле Таллек встановив остаточний рахунок матчу

У матчі 4 туру української Прем'єр-ліги ужгородська Говерла знайшла в собі сили зрівняти рахунок в матчі із запорізьким Металургом.

Подробиці й онлайн трансляція матчу: Говерла - Металург З - 1:1, текстова трансляція

Говерла, звично для себе в поточному розіграші Прем'єр-ліги, активно почала матч проти гостей із Запоріжжя. Однак територіальна перевага ужгородців зійшла нанівець після 14-ої хвилини, коли після разючого контрвипаду Металурга, Шевчук, після вигідного прострілу від Матяжа п'ятою відправив м'яч повз Чурілова! Господарі після такого повороту виглядали дещо збентеженими й їх перевага вже не виглядала безперечною. Ключовим моментом першої половини став фол проти Годіна. Розбита голова запорізького Металурга призвела до попередження свого ж партнера й видалення тренера. Цей епізод вніс більше нервозності у гру, ніж конструктиву.

Другий тайм активніше почали ужгородці, які вже на 55-ій хвилині заробили право на пробиття пенальті. Це Нестеров необачно зіграв рукою у власній штрафній. Ле Таллек був точний з "точки"! Здавалося, що перевага Говерли укупі з видаленням Нестерова, який отримав за короткий час друге попередження посприяють фінальному успіху господарів, але остаточний ігровий час запам'ятався більше замінами. Справедлива в цілому нічия.

Говерла (Ужгород) - Металург (Запоріжжя) - 1:1

Голи: Ле Таллек (55) - Шевчук (14)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Говерла ділить очки з запорізьким Металургом