11 серпня 2013, 18:03
0
14
Калініч - автор переможного гола

У неділю 11 серпня в матчі 5-го туру української Прем'єр-ліги, дніпропетровський Дніпро, незважаючи на гру в 5 захисників у виконанні ужгородської Говерли, зумів здобути домашню перемогу.

Подробиці та онлайн матчу: Дніпро - Говерла - 1:0, текстова трансляція

З перших хвилин дніпропетровці взялися за справу: вже після 3 обертів хвилинної стрілки Джуліано вперше потривожив кіпера ужгородців Надя. Найбільш поширеною атакуючою зброєю господарів стали навіси з гри і стандарти від Ротаня. Втім, Руслан встигав відпрацьовувати і в захисті. Після одного з навісів у власний штрафний капітан дніпропетровців ледь не зрізав круглого у ворота Бойка. Вже в наступній атаці Селезньову не вистачило миті, щоб випередити Надя і закотити м'яч у порожні ворота. Відразу ж ужгородці відповіли моментом Трухіна, але гравець Говерли не переграв Бойка. Така спритність ужгородців в атаці ніяк не прогнозувала підсумковий результат першого тайму: 1-0 на користь Дніпра. Однак нещасливий для гостей "направлений рикошет" від Калініча після удару Джуліано хитнув чашу терезів на бік команди з Дніпропетровська.

Другий тайм почався зі спроби тотального футболу у виконанні ужгородців, які, відбившись від кутового Дніпра, взялися плести комбінації на чужій половині поля і високо пресингувати господарів, але тривала подібна картина до першого небезпечного моменту у Селезньова на 51-ій хвилині. Надалі Дніпру вдалося посунути гру на половину поля Говерли і, ніби знехотя, створювати один за одним напівмоменти, багато в чому завдяки активності Коноплянки на лівому фланзі. Наступний сплеск активності від Говерли припав на останню десятихвилинку матчу, але до жодного 100%-го моменту не привів, а Дніпро мав відразу кілька реальних можливостей забити гол вже в компенсований час.

Підсумок: мінімальна перемога господарів при тенденційній ігровій перевазі, але гідному опорі гравців Говерли.

Дніпро (Дніпропетровськ) - Говерла (Ужгород) - 1:0

Гол: Калініч (45)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Дніпро підкорює Говерлу

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net