Україна обіграла Францію у першому матчі плей-оф

Sport bigmir,  15 листопада 2013, 23:47
3
6024
Україна здобула історичну перемогу над Францією

У п'ятницю, 15 листопада, збірна України обіграла у першому матчі плей-оф відбору на ЧС-2014 Францію.

У п'ятницю ввечері збірна України здобула історичну першу перемогу над Францією. Ніколи ще раніше наша команда так не починала плей-оф. З п'ятої спроби, з таким серйозним суперником, наша збірна змусила пишатися собою.

Перший тайм пройшов у гострих атаках суперників. Причому нашим хлопцям вдалося створити більш небезпечні моменти - Едмар головою пробивав повз, а Коноплянка потужно вистрілив у захисника. Другий тайм підірвав Роман Зозуля.

Настирливість форварда принесла свої плоди на 61-й хвилині - Роман відгукнувся на передачу Едмара, прийняв м'яч на лінії воротарській, підробив його і пробив у куточок. У відповідь на це французи зробили ставку на атаку, але ризику під усіма зусиллями гостей підвів знову Зозуля - Косельні зрубав нашого форварда і заробив пенальті у свої ворота. Андрій Ярмоленко змусив похвилюватися, але був убивчо точний.

У час, що залишився, суперники обмінялися моментами і червоними картками, а арбітр зафіксував підсумкові 2:0 на нашу користь. Гра у відповідь - вже 19 листопада в Парижі

Україна - Франція - 2:0

Гол: Роман Зозуля (61), Андрій Ярмоленко (82- пенальті)

Вилучення: Олександр Кучер (90 +4) - Лоран Косельні (90 +1)