Sport bigmir,  24 листопада 2013, 19:12
0
578
Ленс демонструє доказ після забитого м'яча

У неділю 24 листопада о матчі 17 туру української Прем'єр-ліги київське Динамо переграло ужгородську Говерлу.

Подробиці матчу і онлайн: Динамо - Говерла - 3-0, текстова трансляція

Говерла приїхала на гостьовий матч до Києва грати у відкритий футбол, що продемонстрували ужгородські футболісти в першій половині першого тайму, коли чи не частіше динамівців завершували свої атаки ударом. Особливо старався у складі гостей - Нікулае.

Проте гол Дьємерсі Мбокані на екваторі тайму продемонстрував "хто є хто" в плані класу. Поки ужгородці збиралися з думками, господарі провели ще один м'яч. Це Джермейн Ленс замкнув передачу зліва від Юнеса Беланди. Якби арбітри були уважнішим, то м'яч не був би зарахований, оскільки нідерландець явно підіграв собі рукою, але рахунок на табло до 29-ої хвилини став 2-0 на користь Динамо.

Після цього інтрига в матчі повільно котилася до горизонту, хіба що кияни ще в першому таймі могли зробити рахунок розгромним, але Гусєв не реалізував вихід один на один з Надєм. Ефектними зусиллями Сергія Сидорчука, кияни все ж досягли позначки в 3 м'ячі на 84-ій хвилині, а ужгородці так і не зуміли, в цілому пристойну гру, матеріалізувати в забиті голи. Саме за цією якістю ховається клас.

Підсумок: чергова перемога Динамо. Кияни не відпускають групу лідерів у відрив.

Динамо (Київ) - Говерла (Ужгород) 3-0

Голи: Дьємерсі Мбокані (22), Джермейн Ленс (29), Сергій Сидорчук (84)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо вдома перемагає Говерлу