Фотогалерея: Севастополь допомагає Динамо піднятися на друге місце

Sport bigmir,  2 грудня 2013, 22:08
0
280
Блохін радіє перемозі

У понеділок, 2 грудня, в матчі 18-го туру чемпіонату України Динамо ледве обіграло Севастополь.

У першому таймі кияни швидко відкрили рахунок, але вже в доданий час Севастополь забив гол у відповідь. Проте в другій половині Дьемерсі Мбокані забив гол і вивів Динамо на друге місце в турнірній таблиці.

Зазначимо також, що через ураганний вітер і сильний дощ арбітр відводив команди в роздягальню на п'ять хвилин.

Нагадаємо, в понеділок, 2 грудня, в матчі 18-го туру чемпіонату України Динамо переграло Севастополь з рахунком 2:1 і вийшло на друге місце в турнірній таблиці. Наступний тур чемпіонату України відбудеться вже навесні 2014 року.

Дивіться фотографії матчу в новій галереї на СПОРТ bigmir) net.