Баварія перемагає у фіналі клубного Чемпіонату світу

Sport bigmir,  21 грудня 2013, 23:38
0
175
Гравці Баварії святкують успіх

У суботу, 21 грудня, у фінальному матчі клубного Чемпіонату світу німецька Баварія легко взяла титул у поєдинку з марокканською Раджа Касабланка.

Подробиці матчу: Баварія - Раджа Касабланка – 2:0, текстова трансляція фіналу клубного Чемпіонату світу.

У першому таймі гравці Баварії вирішили всі поставлені у даному матчі завдання - спочатку центральний захисник мюнхенців Данте вдало підкараулив м'яча у штрафному Раджи і відкрив рахунок поєдинку, а незабаром Тьяго Алькантара подвоїв перевагу своєї команди, відзначившись після відмінного рейду і передачі від Алаби. Перевага гравців Баварії була незаперечною, однак і гравцям Раджи вдалося створювати небезпечні моменти біля воріт Нойєра, найчастіше через помилки самого кіпера Баварії під час винесення м'яча.

Другий тайм обидві команди провели досить пасивно, абсолютно не поспішаючи загострювати гру біля воріт суперника - гравці Баварії обмежилися двома м'ячами і забивати більше не збиралися, одночасно не дозволяючи гравцям Раджи створювати моменти біля воріт Нойєра. Довівши матч до переможного кінця, гравці Баварії завоювали титул переможців клубного Чемпіонату світу.

Баварія (Мюнхен, Німеччина) - Раджа Касабланка (Касабланка, Марокко) 2:0

Гол: Данте (7) , Алькантара (22)