0
151
На рахунку Еріксена гол, який визначив результат поєдинку

У середу 1 січня в рамках 20-го туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед поступився лондонському Тоттенхему.

Подробиці матчу і онлайн: Манчестер Юнайтед - Тоттенхем - 1-2, текстова трансляція

Потужний початок у виконанні манкуніанців не залишив після себе жодного єдиного реального гольового моменту біля воріт Льоріса. У свою чергу різкий контрвипад Тоттенхема привів до супермоменту Леннона на 14-ій хвилині. Команди вибрали неспішний темп гри, в мірному перебігу якої господарі переважно контролювали м'яч, а лондонці гранично зібрано захищалися і все рішучіше переходили половину поля в складі диверсійних груп гравців атаки.

У другій половині тайму Тоттенхем перейшов до більш наполегливого контролю м'яча біля штрафної де Хеа, логічним наслідком чого став гол Еммануеля Адебайора, що майстерно замкнув передачу Еріксена. МЮ пожвавився в атаці, але ще один забійний момент до свистка на перерву був на рахунку гравця в білій футболці: це Солдадо не зовсім вдало підстроївся під загострюючий простріл справа від Леннона, не зумівши перевести м'яч у вільний від кіпера простір воріт МЮ.

Другий тайм розпочався зі шквальних атак Манчестера, але знову не вистачало господарям результату в завершальній частині. На 58-ій хвилині у штрафній лондонців трапився епізод з падінням Велбека, який викликав пожвавлення в середовищі уболівальників і навіть окремих коментаторів, але залишив байдужим арбітра зустрічі - Ховарда Вебба, який не вказав на "точку".

Через 3 хвилини Девід Мойєс проводить подвійну заміну, випускаючи на поле Кагаву і Чічаріто, і паралельно опускаючи Руні на позицію центрального півзахисника в тактичній розстановці футболістів МЮ. А ще через 5 хвилин, Крістіан Еріксен подвоює перевагу лондонців, замикаючи навіс від Леннона! В атаці у відповідь - Денні Велбекті відразу ж повернув інтригу, втікши від захисників Тоттенхема, скориставшись дивовижною передачею низом Янузая!

Гол нападаючого МЮ пожвавив гру, в першу чергу, завдяки активізації атак і бажанню господарів, але винахідливості ця активність не принесла підопічним Мойєса, які змушені були зустріти фінальний свисток в ранзі команди, що поступається в рахунку.

Підсумок: ще одну домашню поразку Мойєса. Тоттенхем обходить в турнірній таблиці манкуніанців, підіймаючись на 6-у позицію.

Манчестер Юнайтед - Тоттенхем (Лондон) - 1-2

Голи: Денні Велбек (67) - Крістіан Еріксен (66), Еммануель Адебайор (34)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Тоттенхем перемагає МЮ