Шахтар переміг команду бундесліги у першому матчі нового року

0
248
Шахтар переграв Айнтрахт в товариському матчі, 16.01.2013

Донецький Шахтар на тренувальному зборі в Об'єднаних Арабських Еміратах переграв франкфуртський Айнтрахт.

Поєдинок завершився з рахунком 1:0. Єдиний м'яч на 42-й хвилині забив Алекс Тейшейра.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Слідом за Металістом. Шахтар відлетів до Емірат (ФОТО)

Зазначимо, що поєдинок проти німецької команди став для Шахтаря першим в 2014 році.

Шахтар (Донецьк, Україна) - Айнтрахт (Франкфурт -на-Майні, Німеччина) - 1:0 (1:0)

Гол: 1:0 Тейшейра (42)

Шахтар (1-й тайм): П'ятов, Срна, Кривцов, Ракицький, Соболь, Хюбшман, Веллінгтон, Фред, Тейшейра, Дентіньо, Феррейра

Шахтар (2-й тайм): Каніболоцький, Кобін, Воловик, Кучер, Ісмаїлі, Степаненко, Ілсіньйо, Коста, Едуардо, Тайсон, Адріано

Головний тренер: Мірча Луческу

Айнтрахт (1-й тайм): Трапп, Русс, Самбрано, Розенталь, Хоселу, Майєр, Джакпа, Айгнер, Роде, Юнг, Швеглер

Айнтрахт (2-й тайм): Відвальд, Ланіг, Шрек, Барнетта, Кемпф, Срджан, Флум, Кадлец, Мадлунг, Андерсон (Вальдшмідт, 84), Вайс

Головний тренер: Армін Фех

Попередження: Дентіньйо (13)

Арбітр: Алі Салем (ОАЕ)

Дивіться фотогалерею: Шахтар - Айнтрахт

Шахтар переграв Айнтрахт в товариському матчі, 16.01.2013/ФК Шахтар Донецьк

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Шахтар переміг команду бундесліги у першому матчі нового року (ФОТО)