Нова традиція: Шахтар здобув чергову мінімальну перемогу на зборах

Sport bigmir,  20 січня 2014, 17:21
0
172
Луїс Адріано забив єдиний гол у матчі

Донецький Шахтар у рамках підготовчих зборів в ОАЕ провів контрольний матч із командою Пхохан Стілерс, що представляє Південну Корею.

Чемпіон України та лідер поточної першості донецький Шахтар здобув перемогу над командою Пхохан Стілерс, що представляє Південну Корею з мінімальним рахунком.

Єдиний м'яч у кінці першого тайму у ворота корейців відправив бразильський нападаючий Луїс Адріано.

Нагадаємо, на зборах в ОАЕ "оранжево-чорні" обіграли з однаковим рахунком 1:0 Айнтрахт та Брондбю.

Шахтар - Пхохан Стілерс (Пхохан, Південна Корея) - 1:0

Шахтар (1-ший тайм): П'ятов, Кобін, Кучер, Хюбшман, Соболь, Степаненко, Ілсіньйо, Тейшейра, Тайсон, Бернард, Феррейра (Адріано, 21)

Шахтар (2-гий тайм): Каніболоцький, Срна, Крівцов, Ракицький, Шевчук, Веллінгтон, Фред, Коста, Едуардо, Дентіньйо, Адріано

За матеріалами: ФК Шахтер