Sport bigmir,  29 січня 2014, 11:16
0
140
Дніпро впевнено впорався з Локомотивом з Пловдива

Команда Рамоса у ворота суперника з болгарського Пловдива відправила п'ять м'ячів.

Дніпропетровський Дніпро розгромом з рахунком 5:0 закінчив перший збір в іспанській Марбельї.

Вже на 4-ій хвилині рахунок мав відкривати Нікола Калинич, що підкараулив помилку захисника болгар. Після цього Нікола обвів голкіпера і начебто б напевно пробив по воротах, але на лінії на шляху м'яча опинився ще один оборонець клубу з Пловдива.

Утім, нерозпечатаними ворота Локомотива були недовго. На 12-ій хвилині Роман Зозуля був збитий поблизу лінії штрафного, і м'яч зі штрафного прямо над головами тих, хто стояв у стінці, відправив Сергій Політило - 1:0.

І надалі гра проходила під диктування Дніпра, однак до свистка на перерву у складі української команди відзначитися міг хіба що Євген Шахов.

А ось після перерви, коли дніпряни ще більше збільшили оберти, суперник просто поплив. Ще в дебюті другого тайму Локомотив двічі протягом однієї хвилини починав з центру поля спершу після комбінації у виконанні Зозулі, Калинича і Кравченка, а потім Євген Шахов знайшов у штрафному Калинича, після чого нападник технічно перекинув м'яч через голкіпера.

Під кінець матч Дніпро провів ще два голи - Євген Селезньов замкнув націлений простріл Олександра Кобахідзе, а потім за порушення правил на Денисі Кулакові пенальті реалізував Руслан Бабенко.

За матеріалами: ФК Днепр