Молодіжна збірна України вийшла до півфіналу Кубка Співдружності

0
302
Кубок Співдружності. Україна - Литва 4:1

Команда Ковальця розгромила в чвертьфіналі команду Литви з рахунком 4:1.

Молодіжна збірна України продовжує тріумфально виступати на Кубку Співдружності, який проходить в ці дні в Санкт-Петербурзі.

За підсумками групового етапу турніру Україна посіла перше місце в групі А, заробивши дев'ять очок з 9 можливих і обігравши Киргизстан, Таджикистан і Естонію.
У чвертьфіналі наша збірна зустрілася з Литвою і домоглася чергової розгромної перемоги - 4:1.

Зазначимо, що литовці дисципліновано підійшли до матчу з нашими футболістами, стримали їхній натиск на перших хвилинах і навіть зуміли забити вже на 15-й хвилині.

Але "жовто-сині" стрімко відігралися, причому, не просто відновивши паритет, а забивши ще два голи "зверху" - за шість хвилин голами відзначилися Приндета, Юрченко і Тотовицький.

Відразу після перерви на 47-й хвилині Акулінін зробив рахунок 4:1, після чого українці абсолютно спокійно довели матч до кінця, ставши першими півфіналістами Кубка Співдружності-2014. У півфіналі наша команда зіграє з переможцем пари Білорусь - збірна Санкт-Петербурга.

Україна (U-21) - Литва (U-21) 4:1

Голи: 0:1 Саламанавічюс 15, 1:1 Приндета 26, 2:1 Юрченко 28, 3:1 Тотовицький 31, 4:1 Акулінін 47.

Україна: Махарадзе, Писко (Гончар, 46), Вакуленко (Мишнєв, 54), Братков (Сваток, 61), Приндета, Юрченко, Мемешев (Пучковський, 78), Калитвинцев (к) (Близниченко, 66), Тотовицький (Мякушко, 61), Малиновський (Акулінін, 46), Мірошниченко.

Дивіться фотогалерею: Збірна України - Збірна Литви

Кубок Співдружності. Україна - Литва 4:1/com-cup.com