Футзал: Україна виграє свою групу на чемпіонаті Європи

Sport bigmir,  2 лютого 2014, 09:25
0
331
Україна не змогла переграти Румунію

Наша збірна провела далеко не найкращий свій матч, зігравши внічию з Бельгією, але цього вистачило, щоб вийти з групи з першого місця і встановити унікальний рекорд.

Україна - Бельгія 0:0

Попередження: А. Сорокін, 28 - Ліліу, 14 Неукерманс, 24, Іту, 38

На 36-й хвилині вилучений Ліліу. Друге попередження.

Другий матч наша збірна почала погано. Начебто спробували на старті взяти ініціативу в свої ноги, але після першої зміни господарі почали господарювати на паркеті. Ми частенько програвали боротьбу один в один, але виручав Ципун, або хтось в останній момент вставляв ногу. У командній швидкості Бельгія виглядала набагато краще. Це страшно нагадувало їхню гру з Румунією, тільки на відміну від Румунії ми зловити бельгійців на контратаці не могли.

До середини тайму вийшло перевести гру в центр поля, де майже не давали Бельгії можливостей підійти до наших воріт, але там була така людина, як Лусіо. Він накручував наших, як стійки, і часто пробивав, майже завжди неточно, а де точно, там був Ципун. Наші зуби показали вже у другій половині двадцятихвилинки, коли в енергетичній четвірці замість Рогачова з'явився Шотурма.

Відразу ж утворилася швидкість, і ми провели просто показову атаку в три торкання з виведенням Бондаря на порожній кут. На жаль, господарі удар встигли заблокувати, а через хвилину Шотурма перевірив на міцність штангу. Здалося, що зараз дожмемо, однак Лусіо знайшов у собі сили повести Бельгію за собою і наприкінці тайму накручував наших, бив, роздавав передачі. Підстраховував Ципун, але закривати тайм голом повинні були наші. Знову красивий розіграш від енергетиків. Діагональний пас, Павленко пропускає, а Шотурма виявляється один в п'яти метрах від воріт. Вище...

• Футзал. Україна починає Євро-2014 з перемоги

У другому таймі нічого особливо не змінилося. Україна не йшла вперед великими силами, а небезпека з'являлася тільки тоді, коли на паркеті був Шотурма. Бельгія же шукала можливості відкрити рахунок, бачачи, що наші не показують нічого, а взагалі мало чого показують в атаці. Господарям варто віддати належне, адже вони явно винести урок від румунського ураження. Сьогодні в захисті явно не провалююся, а в атаці показували теж саме, що і в першому турі, але знову не було того, хто б все це міг довести до розуму, адже одного старенького Лусіо для цієї справи явно замало.

У такій ситуації головним питанням було те, коли ж бельгійці знімуть воротаря. Вперше вони зробили це за шість хвилин до кінця матчу, нічого особливого це їм не дало. Рогачов спробував пробити по порожніх воротах, набагато вище. А потім у нас з'явився супершанс забити, адже Ліліу зніс Валенко перед своєю штрафною, отримав друге попередження і відправився відпочивати. Друга четвірка дуже круто розігрувала зайвого, секунд за 25 створили три гольових моменти. Далі пішла зміна... Для чого, якщо класно розігрували? Незрозуміло, але енергетики не змогли створити і частини тієї небезпеки, що була при Валенку, Кисельові і Сорокіних, але свій 200% момент знайшли, коли Рогачов повинен був з пари метрів потрапляти у порожні ворота. Більшість ми не реалізували.

До кінця гри залишалося дві хвилини, господарі знову пішли грати з п'ятим польовим. Притиснули вони нас добре, пару раз перевірили Ципуна, але пробити його не змогли. Нудний матч, нудна нічия, погана гра, але при цьому здобутий результат. Зараз чомусь хочеться позитиву, тому скажу, що наші непогано так вляпалися в футзальну історію. Нехай хтось ще спробує виграти групу з різницею 1:0, але з Португалією, звичайно, так грати не можна. Потрібно додавати і серйозно. Віримо в краще!

Дивіться фотогалерею: Найкращі спортивні фото 2013

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Футзал: Україна виграє свою групу на чемпіонаті Європи