Шахтар переграє Металіст у матчі Об'єднаного Суперкубка

0
417
Шахтар переграє Металіст у матчі Об єднаного Суперкубка
Гравці Шахтаря святкують успіх

У неділю, 2 лютого, в матчі Об'єднаного кубка донецький Шахтар розправився з харківським Металістом.

Підсумковий рахунок першої половини зустрічі між українськими командами - 0:1 не зовсім відображає події, які відбувалися на полі. При значній перевазі гірників команди на двох створили безліч небезпечних моментів – відразу після пропущеного м'яча (мініатюрний Дуглас Коста вразив дальній кут воріт Шуста) харків'яни ледь не отримали другий, Ксенз виніс м'яч із стрічки після удару від того ж Кости. У перервах між проблисками в атаці у Металіста бразильська діаспора гірників продовжувала плести свої мережива біля ворота Шуста, і лише майстерність кіпера і погана реалізація гравців Шахтаря не дозволила донеччанам подвоїти, а то й потроїти свою перевагу, чого тільки коштує сольний прохід Бернарда. Проте Каніболоцькому теж доводилося вступати в гру, а під кінець тайму Марко Девіч зі штрафного вразив каркас воріт Шахтаря.

Другий тайм протистояння мало чим відрізнявся від першого – Шахтар володів перевагою і атакував, Металіст оборонявся і контратакував, при цьому гравці обох команд допускали безліч індивідуальних помилок, одна з яких ледь не скінчилася взяттям воріт Шуста - Моледо підстрахував Папу Гуйє. Трохи пізніше Родріго отримає друге попередження (відгукнеться отримана в першому таймі жовта картка) і передчасно покине межі поля, проте ще до цих подій Даріо Срна шикарним ударом зі штрафного подвоїв перевагу своєї команди (гол + пас у матчі в активі капітана гірників) і встановив остаточний рахунок у матчі.

0:2 – справедлива і друга за рахунком перемога Шахтаря в турнірі.

Металіст (Харків) - Шахтар (Донецьк) – 0:2

Гол: Коста (10), Срна (70)