Найкращим гравцем Кубка Співдружності став півзахисник Динамо

Sport bigmir,  3 лютого 2014, 09:07
0
140
Владислав Калитвинцев - найкращий гравець Кубка Співдружності

Півзахисник молодіжної збірної України і київського Динамо Владислав Калитвинцев визнаний найкращим гравцем Кубка Співдружності.

Спеціальні нагороди турніру отримали ще два представники української "молодіжки". Найкращим воротарем був визнаний Олександр Ткаченко, а Леонід Акулінін став найкращим нападаючим.

Леонід Акулінін - найкращий нападаючий Кубка Співдружності/vk.com/kuboksodruzhestva
Олександр Ткаченко - кращий воротар Кубка Співдружності/vk.com/kuboksodruzhestva

Нагадаємо, що молодіжна збірна України, перемігши у фінальному матчі команду Росії з рахунком 4:0, стала переможцем XXII Міжнародного турніру Кубок Співдружності 2014.