Металіст обіграв Зеніт і допоміг Шахтарю перемогти в Об'єднаному Суперкубку

0
283
Металіст обіграв Зеніт і допоміг Шахтарю перемогти в Об єднаному Суперкубку
Металіст обіграв Зеніт

У середу, 5 лютого, харківський Металіст здобув перемогу в матчі третього туру Об'єднаного Суперкубка над пітерським Зенітом.

Після цієї перемоги донецький Шахтар став недосяжним для своїх переслідувачів і, незалежно від результату останнього матчу проти московського ЦСКА, здобув перемогу в турнірі.

Подробиці і онлайн матчу: Зеніт - Металіст - 1:2 текстова онлайн трансляція матчу Об'єднаного Суперкубка

Матч почався не сильно впевненою грою Металіста в захисті. В принципі, варто було очікувати такого розвитку подій - таки Зеніту скоро грати проти дортмундської Боруссії у Лізі чемпіонів, а Металісту - матчі чемпіонату України. Тому й форма у пітерської команди повинна була бути трохи кращою. Це позначилося в першому таймі - спочатку Вітсель скористався нерозторопністю захисників, які залишили його з партнером на дальній штанзі - 1:0.

Після цього Зеніт створював моменти, а Металіст був досить обмежений в атаці. А от після перерви команди наче поміняли - вже команда Маркевича активно бігала полем, а от Зеніт відчутно підсів. І тому гол української команди не став сюрпризом, незважаючи на те, що забитий він був після рикошету - Марлос віддав в ногу захиснику, Алехандро Гомес добив м'яч у ворота.

Після цього Зеніт намагався взяти гру в свої руки, Рондон небезпечно бив повз, Халк потряс поперечину. А от на 75-й хвилині Ансальді порушив правила у своєму штрафному проти Гомеса, і Марлос встановив з пенальті остаточний рахунок.

Таким чином, Металіст здобув першу перемогу на Об'єднаному Суперкубку і вийшов на друге місце. Чи залишаться перші дві позиції за українськими командами - залежить тепер від Шахтаря.

Зеніт (Росія) - Металіст (Україна) - 1:2

Гол: Аксель Вітсель (12) - Алехандро Гомес (52), Марлос (76)

Дивіться, як Шахтар грав з Металістом у минулому турі Об'єднаного Суперкубка

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Металіст обіграв Зеніт і допоміг Шахтарю перемогти в Об'єднаному Суперкубку