Футзал: Італія б'є Росію у фіналі Євро 2014

0
326
Футзал: Італія б є Росію у фіналі Євро 2014
Італія стала чемпіоном Європи

У суботу, 8 лютого, збірна Італії переграла Росію і стала дворазовим чемпіоном Старого Світу.

Фінал почався дуже обережно. Кожен боявся помилитися, хоча Росія більше володіла ініціативою, але моменти вони не створювала. На перших хвилинах запам'ятався удар з гострого кута Лімі, а також прохід по флангу Милованова, який відіграв Маммарелла, але з передачею не склалося. Італія відсиджувалися, різко вистрілювали за можливості і забила.

Розіграш кутового допоміг Скуадрі Адзуррі. Саад прострілив у центр, куди увірвався Ліма, який розстріляв Густаво. Воротар збірної Росії був сильно роздратований і справедливо, адже так грати у фіналі не можна. Пропущений гол для команди Скоровича виявився шоком, явно не очікували вони отримати першими, занервували, почали помилятися, фолити, а Італії цього і треба. Росія притиснулася до своїх воріт, і головний тренер змушений був брати тайм-аут, в якому розповідав своїм хлопцям, що м'яча у них немає, грають другим номером, але програють же.

Навіювання подіяло. Взяли м'яч під контроль і забили. Шикарним голом відзначився Ліма. Він прийняв м'яч спиною до воріт, розвернув Джассона, що висів на спині, і без варіантів пробив Маммареллу. Дивно, але гол відразу вбив все хороше, що було у Росії, а італійці навпаки пішли вперед і почали створювати небезпеку біля воріт Густаво, який багато і по ділу кричав на своїх партнерів. Гравці Скуадри робили, що хотіли. Тримали м'яч, розігрували, а росіяни тільки відбивалися, добром це не скінчилося. Після того, як Італія секунд 40 володіла м'ячем, пішла класна передача від Ліми на Муріло, що відклеївся від Переверзєва. Італієць легко розстріляв Густаво.

Росія спробувала відігратися. Спочатку м'яч не тримався, але під кінець тайму пішов тиск на ворота Маммарелли, особливо добре виглядав Ліма. Давали росіяни, давали, а забили італійці, які втекли в швидку контратаку, відмінно скористалися простором і відправили третій м'яч прямо в роздягальню. Атака була розіграна на космічному рівні.

Другий тайм росіяни почали дуже активно, намагалися якнайшвидше скоротити рахунок до мінімуму, а італійці стали стіною і не пускали до володінь Маммарелли. Не забували вони і відповідати небезпечними випадами. Варто сказати, що вони часом були куди небезпечнішими за позиційні атаки суперника. Класні моменти упустили Саад і Ерколессі. А що Росія? Багато тримала м'яч, грала на Ліму, який не змінювався, перевага була, але голів не було. Якось все було одноманітно, всі шукали Ліму, не було оригінальності, здатної створити гол. Однак був у росіян забійний шанс, коли Сергеєв підхопив м'яч, виходив один на один і його збив Муріло. Штрафний розіграти в гол не змогли.

Це змусило Сергія Скоровича за вісім хвилин до сирени почати грати без воротаря. Відразу була перекладина від Сергеєва, а потім Сіріло зробив унікальну річ. Він видалився в другому фіналі поспіль. Італійці дуже круто розігрували зайвого, була купа моментів, але неймовірним чином м'яч не йшов у ворота. Густаво взагалі можна поставити пам'ятник за цю двохвилинку. Воротар дав своїй команді шанс, адже 3:1 за 4:20 до кінця матчу - це ще можна відіграти. За хвилину з невеликим в хрестовину влучив Ліма. Це був той шанс, щоб перевернути гру. Італія довела гру до перемоги і стала дворазовим чемпіоном Європи. Росії вдома буде ой як не солодко, обіграли Іспанію, але у фіналі був провал. Ми вітаємо Італію!

Італія - Росія 3:1

Голи: Ліма, 7, Муріло, 14, Джассон, 19 - Ліма, 10

Попередження: Маммарелла, 31 - Робіньо, 9, Сіріло, 31

На 34 хвилині вилучений Сіріло. Повторне попередження.

Дивіться фотогалерею: Найкращі спортивні фото 2013

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Футзал: Італія б'є Росію у фіналі Євро 2014