Sport bigmir,  12 лютого 2014, 23:25
0
594
Дніпро поступився московському Динамо

У середу, 12 лютого, у товариському матчі московське Динамо розгромило Дніпро з рахунком 5:0.

Програма контрольних матчів Дніпра на другому зборі складена таким чином, щоб кожен з гравців, які перебувають в Марбельї, зміг отримати максимально можливу за часом ігрову практику. Ось чому після вчорашньої гри з Рубіном змогу відіграти сьогодні повністю матч отримали інші виконавці, здебільшого ті, кому рідше за інших доводилося виходити на поле в першій частині сезону.

Шанс проявити себе цій групі гравців був даний у спарингу з іншою російською командою – московським Динамо, яке сьогодні має амбіції нітрохи не менші, ніж у лідерів російського футболу останніх років. При цьому і динамівці виставили далеко не оптимальний стартовий склад, хоча в ньому і знайшлося місце збірникам Росії, Угорщини та Вірменії, а також досвідченому захисникові Фернандесу. Разом з тим у стартовій обоймі москвичів виявилися відразу три гравці 1994 року народження і навіть один 1995-го.

І саме одному з них, Роману Зобніну, вдалося створити гостроту вже в дебюті зустрічі, але під його удар з району кута штрафної зумів підставити ногу Дуглас.
Проте надалі у складі динамівців виконували соло куди більш досвідчені гравці – Ігор Денисов, Олександр Кокорін і особливо Балаж Джуджак. Саме останньому –  гравцеві угорської збірної –  судилося стати героєм першої половини зустрічі. Угорець відзначився двічі, причому кожні 14 хвилин, якщо вести відлік зі стартового свистка. Спочатку Балаж ідеально виконав штрафний удар, призначений метрів за 22 від воріт нашої команди, а потім скористався чудовим пасом зовнішнього боку Кокоріна, після чого увірвавшись в штрафну, пробив повз Яна Лаштувки.

Найприкріше у всьому цьому було те, що подія була дуже слабо пов'язана з самим ходом гри. Дніпряни, може, трохи і поступалися в часі володіння м'ячем, були водночас набагато гострішими біля воріт суперника. Проте весь час не вистачало горезвісного "трохи". Особливо образливим виявився промах на 25-й хвилині, коли форвард після відкидки м'яча назад Зозулі бив без всякої протидії з боку суперників метрів з 14-ти , але так і не влучив у верхній кут.

Дивацтва в цій грі тривали і після перерви.
Дніпро додав в активності, але гостроти біля воріт Фролова, який замінив харизматичного Романа Березовського, не було абсолютно. Але це було ще півбіди. Справжня ж прийшла тоді, коли дніпряни стали помилятися ззаду в найпростіших ситуаціях. За необов'язковий фол Дугласа на Кокоріна був призначений 11-метровий удар, який спокійно реалізував Денисов. Через десять з лишком хвилин, вже після того як динамівці справили масу замін, випустивши достатню кількість відомих гравців, в ворота Дніпра влетів четвертий гол. Дядюн, який увірвався в штрафну, відпасував п'ятою Ташаєву, якому при ударі низом у дальній кут допоміг рикошет. А на 80-й хвилині відзначився вже сам Дядюн, легко вразивши ворота після того як захисники дали можливість суперникам завдати два поспіль удари з близької відстані.

Дніпро - Динамо Москва - 0:5

Голи: Джуджак (14), Джуджак (28), Денисов (66), Кокорін (77), Кокорін (80)

Дніпро: 16. Лаштувка Ян, 4. Кравченко Сергій, 7. Кулаков Денис (44. Федецький Артем, 63), 9. Калинич Нікола, 18. Зозуля Роман, 19. Кобахідзе Олександр (97. Близниченко Андрій, 63), 20. Гама Бруно, 23. Дуглас, 33. Лобжанідзе Уча, 36. Бабенко Руслан, 89. Політило Cергей (28. Шахов Євген, 63)

Головний тренер: Хуанде Рамос

Динамо М: 18. Березовський Роман (19. Фролов Євген, 46), 4. Живоглядов Дмитро (3. Жирков Юрій, 46), 6. Фернандес Леандро, 7. Джуджак Балаж (11. Касаєв Алан, 74), 9. Кокорін Олександр (25. Дядюн Володимир, 74 ), 14. Катрич Анатолій (99. Іонов Олексій, 74), 21. Флореску Георге (16. Нобоа Крістіан, 74), 26. Данилкін Єгор, 27. Денисов Ігор, 28. Ротенберг Борис (23. Уілкшір Люк, 74), 47. Зобнін Роман (15. Таша Олександр, 46).

Головний тренер: Петреску Дан

За матеріалами: ФК Днепр