Блохін: Динамо вже може витримати у хорошому темпі 90 хвилин

Sport bigmir,  13 лютого 2014, 14:18
0
192
Головний тренер Динамо Олег Блохін

Головний тренер київського Динамо Олег Блохін прокоментував перемогу у товариській грі над іспанською Малагою.

"Я подякував хлопцям за те, що вони повністю виклалися на футбольному полі, відбігали 90 хвилин. Вважаю, що ми зіграли два різних тайми, перший мені сподобався менше, другий - більше.

У першому не могли розібратися, як накривати Малагу з однієї простої причини - ми не вивчали гру цієї команди, і нашим гравцям було важко. Перед другим таймом уже щось підказали гравцям, і другий тайм вийшов кращим, ніж перший", - розповів Блохін.

За словами наставника Динамо, поєдинок із Малагою розглядався з позиції того, що вперше за збори команда грала одним складом повний матч.

"Ми говорили хлопцям, що потрібно показати той рівень, на який вони вже готові на сьогоднішній день. І я дуже задоволений, що команда, в цілому, витримала темп, запропонований Малагою, особливо у першому таймі. Хоча, може бути, ми неправильно тактично протистояли цій команді, але, в принципі, щодо руху у мене претензій не було.

Були претензії в тому плані, що ми ніяк не могли на перших хвилинах взяти м'яча під свій контроль, і важко було бігати туди-назад, тому команда трохи підсіла. Я думав, що другий тайм проведемо гірше, а виявилося, що краще. Команда вже може витримати у хорошому темпі 90 хвилин. Гравці віддихалися, зрозуміли, як потрібно діяти проти Малаги", - наголосив Блохін.

Нагадаємо, що київське Динамо у товариському матчі обіграло Малагу з рахунком 3:1.

Дивіться фотогалерею: Гантелі для Динамо: Як підопічні Блохіна силову підготовку проходять

За матеріалами: ФК Динамо Киев