Sport bigmir,  25 лютого 2014, 23:53
0
254
Лідери МЮ не зуміли показати змістовної гри

У вівторок, 25 лютого, в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів грецький Олімпіакос в домашньому поєдинку впевнено переграв англійський Манчестер Юнайтед.

Подробиці і онлайн матчу: Олімпіакос - Манчестер Юнайтед - 2-0, текстова трансляція

Натхнені фантастичною підтримкою трибун футболісти Олімпіакоса з перших секунд встановили впевнений контроль м'яча на полі і вже на 8-ій хвилині Алехандро Домінгес здійснив вражаючий рейд від центру поля в глибокі тили оборонних порядків Манчестер Юнайтед, проте його удар був заблокований у відчайдушному підкаті Відичем.

Ближче до середини тайму англійці перехопили інціативу і перевели гру на половину поля господарів. Однак, найбільш продуктивним елементом тиску гостей стали подачі з кутових, які, як правило, не закінчувалися акцентованими ударами в створ воріт Роберто.

Греки, не забули про контрвипади, які відрізнялися легкістю і пружинистістю. Одна з таких контратак завершилася могутнім ударом Маніатіса, підкоригованим з меж штрафного МЮ Алехандро Домінгесом. Так, на 37-й хвилині Олімпіакос повів у рахунку. Кінцівка тайму пройшла у спробах Уейна Руні поодинці переламати хід зустрічі.

Другу половину господарі поля також почали активніше і вже на 54-ій хвилині удар Хоеля Кемпбелла, завдяки винятковій виконавчій майстерності, минувши Ріо Фердинанда і Де Хеа, який відчайдушно стрибнув до штанги, досяг мети! Надалі, незважаючи на вихід Кагави і Уелбека, манкуніанцям не вдалося створити нічого небезпечніше від удару вище воріт у виконанні ван Персі на 82-й хвилині. Олімпіакос спокійно довів матч до перемоги.

Підсумок: безвольна гостьова поразка МЮ.

Олімпіакос (Греція) - Манчестер Юнайтед (Англія) 2-0

Голи: Алехандро Домінгес (37), Хоель Кемпбелл (54)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Манчестер Юнайтед переможений в Греції