Шахтар зазнає фіаско в матчі з Вікторією і залишає Лігу Європи

Sport bigmir,  27 лютого 2014, 22:08
0
314
Фіаско Шахтаря

У четвер, 27-го лютого в матчі-відповіді 1/16 Ліги Європи донецький Шахтар на Донбас Арені зазнав поразки у матчі з Вікторією з міста Пльзень.

Подробиці матчу: Шахтар - Вікторія - 1-2, текстова трансляція матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи

До вирішального поєдинку команди підходили практично без втрат, і безумовно Шахтар виступав у ролі фаворита зустрічі - гірники мали перевагу голу на виїзді, та ще й проводили свій матч на Донбас Арена, де традиційно виступають дуже потужно. Проте, чехи зовсім не звертали уваги на статус суперника, що й проявилося вже на перших хвилинах матчу - гравці Вікторії виглядали зібрано і організовано, справляючись з напористими атаками Шахтаря і роблячи рідкісні вилазки до воріт П'ятова. Рідкісні, однак смертоносні - за три хвилини ігрового часу гості забили двічі, шокувавши і гравців, і вболівальників Шахтаря, відзначилися Коларж і Петржела.

Другий тайм поєдинку повністю пройшов під диктовку клубу з Донецька - гірники створили безліч моментів, розіграли безліч стандартних положень і невтомно падали в штрафному Вікторії, проте арбітр на подібні епізоди не реагував. Не тільки футбольна оборонна майстерність, а й футбольна Фортуна цього вечора була на боці гостей - чого вартий епізод з ударом Степаненка, коли кіпер Вікторії відбив м'яч у поперечину, потім круглий торкнувся лінії воріт чехів, а потім вийшов у поле. І навіть після забитого на 88-й хвилині м'яча гірники не змогли організувати фінальний штурм воріт Вікторії.

1:2 - Шахтар вибуває на стадії 1/16 турніру.

Шахтар (Донецьк) - Вікторія (Пльзень, Чехія) 1-2 (перший матч - 1:1)

Голи: Луїс Адріано (88) - Даніел Коларж (30), Мілан Петржела (33)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Шахтар зазнає фіаско в матчі з Вікторією і залишає Лігу Європи