Sport bigmir,  28 лютого 2014, 00:13
0
534
Гравці Динамо в двох іграх не забивали

У четвер, 28 лютого в матчі-відповіді 1/16 Ліги Європи київське Динамо в гостях у Валенсії грає внічию і залишає турнір.

Подробиці матчу: Валенсія - Динамо 0-0, текстова трансляція матчу-відповіді 1/16 Ліги Європи

Враховуючи результат першого матчу, зіграного на Кіпрі, підопічним Олега Блохіна зі стартових секунд потрібно було тільки атакувати. Однак, якщо гравці та отримали подібну установку від свого тренера, з її реалізацією виникли великі проблеми. За весь перший тайм обидві команди не створили жодного по-справжньому небезпечного моменту, однак якщо гравців Валенсії, які грали на утримання рахунку, зрозуміти якось можна, то атакуючу гру Динамо охарактеризувати не можна ніяк - її просто не було.

Другий тайм трохи розбавив загальне враження від матчу - в середині тайму гравці Валенсії створили кілька неприємних для оброни Динамо і Рибки моментів, а Мігель Велозу відмінним ударом влучив у поперечину воріт Алвеса (по-суті, єдиний момент у гостей за всю гру). До кінця ж поєдинку атакуючий потенціал обох команд остаточно затих, і фінального штурму у виконанні динамівців глядачі так і не побачили.

Валенсія (Іспанія) - Динамо (Київ, Україна) 0-0 (перший матч - 2:0)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо залишає Лігу Європи