Чорніше від чорного: Всі українські команди вилетіли з Ліги Європи

Sport bigmir,  28 лютого 2014, 00:23
0
653
Українські команди показали приголомшливий результат у Лізі Європи

Четвер, 27 лютого, став останнім днем єврокубків для всіх без винятку українських команд, що представляли нашу країну в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Першими на вихід пішли гравці донецького Шахтаря. Перебуваючи явним фаворитом пари в протистоянні з чеською Вікторією, "гірники" в першому таймі в результаті найбезглуздіших помилок в обороні примудрилися не тільки пропустити два голи, а й повеселити своїми промахами. У другому таймі смуга невезіння команди Луческу неабияк затягнулася, а гол Луїса Адріано вже нічого не приніс команді - поразка з рахунком 1:2, і однією українською командою в Лізі Європи стало менше.

• Шахтар зазнає фіаско в матчі з Вікторією і залишає Лігу Європи

Далі у справу вступили три інші наші команди. І якщо шанси Динамо у світлі результату першого матчу були не сильно високими, то ось Дніпро і Чорноморець могли на щось сподіватися.

В принципі, Динамо і підтвердило свою неважливу форму. Вийшовши з іспанського етапу підготовки, кияни в матчах проти Валенсії так і не показали, як вони збираються перемагати серйозних суперників. Безумовне посилення атаки в особі Ярмоленка не сильно допомогло киянам - перший тайм Динамо по ударах програло начисто. Єдиний світлий спогад матчу - удар Велозу в поперечину. Для загальної перемоги над Валенсією цього не вистачило.

• Динамо залишає Лігу Європи

Чорноморець всю гру старанно грав від оборони. І мав дуже хороші шанси забити, але знову одеситам десь не вистачало майстерності чи везіння. Після видалення Зубейка французи осміліли і почали сильніше навалюватися на ворота Чорноморця - і єдиного точного удару вистачило для того, щоб вибити українську команду з боротьби. Чорноморець і так показав набагато більше, ніж від нього очікували в цьому сезоні. Шкода, що казка одеситів закінчилася

• Ліон з мінімальним рахунком обіграв Чорноморець

Найобразливіша доля трапилася з Дніпром. Сильний суперник в особі Тоттенхема, перемога в першому матчі і перший гол у відповідь  - доля була в руках у підопічних Хуанде Рамоса. Тоттенхему потрібно було забивати відразу три голи, і після голу Романа Зозулі здавалося, що для лондонців ця місія стане нездійсненною. Але не стала. Спочатку рахунок зрівняв красивим ударом Крістіан Еріксен. Знову заробив червону картку Зозуля - вкотре попався на провокацію суперника, тому чекаємо чергових виправдань про те, що форвард не винен. Команді треба було зібратися - а натомість отримала два голи за чотири хвилини від Адебайора і "вовчий квиток".