Півзахисник Шахтаря: У Вікторії було більше бажання, ніж у нас

0
149
Півзахисник Шахтаря Тарас Степаненко

Півзахисник Шахтаря Тарас Степаненко заявив, що в поєдинку з Вікторією "гірникам" не вистачило везіння.

"Не вдалося забити м'яч вчасно. Пропустили два голи, два рикошети: і там, і там м'яч відскочив. Команда хороша, дисциплінована. Вони зіграли дійсно ззаду, і видно було, як вони віддавалися на полі. Мені здається, що у них було більше бажання, ніж у нас.

Розумієте, в першому таймі теж були моменти, але пропустили два м'ячі - це був все-таки шок для команди. У другому таймі вже робити нічого - треба було йти вперед, забивати. Тому що 2:2 нас не влаштовувало. Були моменти ... Прикро, що навіть за рахунку 2:0, при такому розкладі ми могли оформити і три м'ячі.

Не було везіння: все то у воротаря, то в захисника, то поруч, то в штангу. Але треба везіння заслужити. Видно, Вікторія заслужила його більше, ніж ми сьогодні", - сказав Степаненко.

За словами футболіста, в перерві Мірча Луческу попросив гравців проявити характер.

"Він сказав, що на полі потрібно показати характер. Якщо хтось не готовий показувати цей характер, то просіть заміну. ​​Видно було, що другий тайм повністю ми були біля воріт суперника і мали багато моментів. Найприкріше - м'яч не летів у ворота", - наголосив Степаненко.

Нагадаємо, що Шахтар у матчі-відповіді Ліги Європи у себе вдома поступився Вікторії Пльзень з рахунком 1:2 і не зміг пробитися в 1/8 Ліги Європи.

Дивіться фотогалерею: Чужа Вікторія: Як Шахтар з Лігою Європи розпрощався (ФОТО)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Півзахисник Шахтаря: У Вікторії було більше бажання, ніж у нас

За матеріалами: ФК Шахтер