Вертонген: У перерві нас просили чинити на Дніпро більше тиску

Sport bigmir,  28 лютого 2014, 14:43
0
241
Вертонген своєю симуляцією залишив Тоттенхем у більшості

Захисник Тоттенхема Ян Вертонген поділився своєю думкою про матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи проти Дніпра.

"Дніпро - надзвичайно хороша команда. У першому таймі ми виглядали не дуже, але пропущений гол змусив нас включитися на всі сто. Забивши, зуміли повернутися у гру.

У перерві нас просили чинити на суперника більше тиску, частіше використовувати простріли та акуратніше розпоряджатися м'ячем. Заграли швидше в обороні, намагаючись по максимуму використовувати Аде та Сольдадо.

З іншого боку, розраховували зіграти ще якісніше і домінувати, але провели не зовсім типовий для себе матч", - розповів Вертонген.

Момент із видаленням Романа Зозулі у матчі з Тоттенхемом

Нагадаємо, матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи Тоттенхем-Дніпро закінчився з рахунком 3:1.

Дивіться фотогалерею: Драма в Лондоні: Як Дніпро битву Тоттенхему програв (ФОТО)

За матеріалами: uefa.com