Атлетико знищує Мілан на шляху до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  11 березня 2014, 23:55
0
506
Атлетико красиво обіграв Мілан

У вівторок, 11 березня, мадридський Атлетико крупно переграв італійський Мілан і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Подробиці і онлайн матчу: Атлетіко - Мілан - 4:1 текстова трансляція матчу Ліги чемпіонів

Після поразки в першому матчі Мілан повинен був вигравати в гостях, але вже на 3-й хвилині захисники італійської команди "позіхнули" Дієго Косту, і той головою забив перший гол. До честі італійців, в середині тайму стараннями Кака вони змогли зрівняти рахунок, але Атлетіко і на це відповів голом - на 40-й хвилині Арда Туран вивів мадридську команду вперед.

• Атлетіко - Мілан 4:1 відео голів матчу Ліги чемпіонів

У другому таймі Атлетико просто розтерзав оборону Мілана - декілька відмінних моментів залишилися нереалізованими, зате на 70-й хвилині Рауль Гарсія вистрибнув дуже високо і знищив будь-які шанси Мілана. Після цього на поле вийшов півзахисник Металіста Хосе Соса, який знаходиться в оренді в Атлетіко, а Дієго Коста в кінцівці матчу підвів жирну і красиву риску під сьогоднішньою грою - 4:1, повний розгром, і Атлетико показав, яким бійцем є сьогодні.

Атлетіко (Мадрид, Іспанія) - Мілан (Італія) - 4:1

Гол : Дієго Коста (3, 85), Арда Туран (40), Рауль Гарсія (70) - Кака (27)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Атлетико знищує Мілан на шляху до чвертьфіналу Ліги чемпіонів