Тренер Дніпра: В матчі з Севастополем прагнули до максимуму

Sport bigmir,  16 березня 2014, 10:27
0
192
Муніс залишився задоволеним грою Дніпра у матчі з Севастополем

Хуан Лопес Муніс, який керував грою Дніпра через дискваліфікацію Хуанде Рамоса підвів підсумки матчу з Севастополем.

"Вийшов непоганий матч, наповнений подіями. Хороший перший тайм у плані оборони і нападу. Ми швидко відбирали м'яч на чужій половині поля, і атаки за допомогою невеликої кількості торкань були небезпечними. У другому таймі ми вигравали, і серйозно підійшли до завдання. Мали моменти. У певних епізодах команда чудово себе показала не тільки колективно, а й індивідуально.

Команда знала, що після паузи перший матч завжди грати непросто. Тому ми чекали цього моменту. Добилися ми трьох очок. Налаштовувалися зміцнити нашу гру і прагнули до максимуму", - розповів Муніс.

Нагадаємо, Дніпро вдома у матчі 21-го туру Прем'єр-ліги обіграв Севастополь з рахунком 3:0.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Тренер Дніпра: В матчі з Севастополем прагнули до максимуму

За матеріалами: ФК Днепр