Sport bigmir,  16 березня 2014, 21:34
0
255
Папа Гуйє - головний ньюсмейкер періоду, який визначив підсумковий результат

У неділю, 16 березня, в матчі 21-го туру української Прем'єр-ліги харківський Металіст не зумів переграти ужгородську Говерлу.

Подробиці і онлайн матчу: Металіст - Говерла - 1-1, онлайн трансляція

Гол В'ячеслава Шарпара після необов'язкової помилки у виконанні Папи Гуйє вже на 7-ій хвилині неприємно вразив харківських футболістів. Проте через 11 хвилин стараннями винуватця - Гуйє і Клейтона Хав'єра, який віддав результативну передачу, рахунок став рівним. Металіст ближче до середини тайму перевів гру на половину Говерли і з методичною захопленістю заходився створювати моменти біля воріт Надя. Втім, за підсумками перших 45-ти хвилин уваги заслуговують насамперед момент Гоменюка на 38-ій хвилині і відповідь від Трухіна за хвилину до свистка на перерву!

Другий тайм почався з кутового у виконанні Говерли, але подальші активні дії середньої лінії Металіста начисто стерли спогади про творчу діяльність гостей. Справжнім привіллям для атакуючої осі Металіста став період між 60-ою і 70-ою хвилинами, коли як мінімум тричі харків'яни зобов'язані були робити рахунок 2:1, проте Гоменюк, Бланко і Азеведо не реалізували свої можливості забити гол!

На 70-ій хвилині господарі отримали додаткову перевагу, коли прямою червоною був "нагороджений" Орош за фол на Бланко і зрив атаки Металіста. 20 хвилин для реалізації чисельної більшості, втім, не допомогли господарям вирвати перемогу, незважаючи на захмарну кількість небезпечних моментів біля воріт Надя!

Підсумок: втрата очок Металістом, яка вкупі з останніми проблемами харків'ян завдає чергового удару по амбіціях клубу з Першої столиці.

Металіст (Харків) - Говерла (Ужгород) - 1-1

Голи: Папа Гуйє (16) - В'ячеслав Шарпар (7)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Металіст ділить очки з Говерлою