Динамо починає весняну частину чемпіонату з перемоги

Sport bigmir,  16 березня 2014, 21:36
0
389
Динамо здобуло перемогу над Таврією

У неділю, 16 березня, в матчі 21-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо переграло сімферопольську Таврію.

Подробиці і онлайн матчу: Таврія - Динамо - 1:2 текстова трансляція матчу чемпіонату України

Багатостраждальний матч киян і Таврії почався з рішучих атак Динамо (які все ніяк не могли втілитися в гол) і погіршення погоди. Налетів дощ і сніг, що істотно ускладнило життя футболістам, але номінальні гості поєдинку змогли отримати користь - Мбокані випередив захисника і головою вразив ворота суперника. До перерви Динамо могло забити ще парочку голів, але пішло на перерву з мінімальною перевагою.

У другому таймі Андрія Ярмоленко забив другий гол киян, і з 70-ї хвилини команда Блохіна початку утримувати результат. Як буває часто в цьому сезоні, утримати свої ворота на замку не вдалося. Але гол Лучіана Бурдужана не зміг вплинути на результат. 1:2, досить легка перемога для Динамо, яка так і не стала справжньою перевіркою, що змінилося в команді.

Таврія - Динамо - 1:2

Гол:
Лучіан Бурдужан (87) - Дьємерсі Мбокані (38), Андрій Ярмоленко (50)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо починає весняну частину чемпіонату з перемоги