Тренер Реала: У чвертьфіналі буде дуже нелегко, залишилися тільки гранди

Sport bigmir,  19 березня 2014, 07:22
0
280
Анчелотті: Тепер зачекаємо результатів жеребкування

За словами головного тренера Карло Анчелотті, мадридський клуб професійно поставився до повторного матчу з Шальке.

"Щодо участі в матчі Кріштіану Роналду я не сумнівався. Він почувається добре, успішно відновився і не відчував ніяких проблем з виходом на поле. Він грає завжди, оскільки його фізичні кондиції прекрасні. Нам не пощастило з травмою Хесе Родрігеса, але це футбол. Зараз ми дуже хочемо його підбадьорити і сподіваємося на краще. Його ще чекає медобстеження, але, судячи з усього, він пошкодив хрестоподібні зв'язки. Це суттєва втрата, оскільки Хесе проводить відмінний сезон. Ми повинні почекати, поки він відновиться від цієї травми, а потім він знову буде важливою частиною Реала.

До гри з Барселоною підходимо у відмінній формі. У матчі з Шальке ми проявили професійне ставлення до справи, особливо в другому таймі. Кожен з учасників чвертьфіналу дуже сильний. На цій стадії залишилися тільки найсильніші клуби Європи.

Тепер почекаємо результатів жеребкування. Для іспанського футболу дуже добре, що відразу три клуби зіграють у чвертьфіналі. З усіма ймовірними суперниками битися буде нелегко. Можливо, завтра певний сюрприз піднесе Олімпіакос, але в цілому ж залишилися тільки гранди. Тому в чвертьфіналі буде дуже нелегко", - цитує наставника офіційний сайт UEFA.

Нагадаємо, матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Реал - Шальке закінчився з рахунком 3-1.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Тренер Реала: У чвертьфіналі буде дуже нелегко, залишилися тільки гранди

ТЕГИ: футболЛига ЧемпионовРеал МадридКарло АнчелоттиШальке 04