Sport bigmir,  22 березня 2014, 19:12
1
614
Шахтар - Дніпро

У суботу, 22 березня, в матчі української Прем'єр-ліги донецький Шахтар на своєму полі зазнав поразки у матчі з дніпропетровським Дніпром.

Подробиці матчу: Шахтар - Дніпро 0-2 текстова трансляція

Синхронно покинувши минулого тижня єврокубки, лідери українського чемпіонату знову кинулися в боротьбу на внутрішній арені і здобули синхронні перемоги - дніпряни розібралися з Севастополем, а Шахтар здолав запорізький Металург, і особиста зустріч на Донбас Арені була дуже важливою з точки зору турнірного становища. Проте команди почали матч досить обережно, внаслідок чого небезпечних моментів у першій половині зустрічі було не дуже багато. Однак до кінцівці тайму футболісти Дніпра стали впевненіше стали грати на контратаках, а під кінець поєдинку вдалий розіграш стандартного положення вивів гостей вперед - Артем Федецький майстерно зрізав м'яч у ворота Шахтаря після подачі від капітана, Руслана Ротаня.

Гол у роздягальню виявився для гірників несподіванкою, і коли ентузіазм першої половини тайму остаточно зійшов нанівець (кульмінацією чого став неймовірний промах від Ілсіньо), дніпряни знову почали терзати оборону господарів, і одна з атак завершилася результативно - Роман Зозуля технічно скинув м'яч на Матеуса, який низом переправив м'яч у ворота Шахтаря. До цього моменту на полі вже був відсутній Ярослав Ракицький, який отримав пошкодження, а замін у Мірчі Луческу вже не було.

0:2 - друга в сезоні і заслужена перемога Дніпра над Шахтарем. Нагадаємо, що першому колі української Прем'єр-ліги Дніпро на своєму стадіоні обіграв Шахтар з рахунком 3-1.

Шахтар - Дніпро 0:2

Голи: Федецький, 45, Матеус, 83

Дивіться фотогалерею: У гонитві за лідером: Як Дніпро обіграв Шахтар у Донецьку

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Дніпро перемагає на Донбас Арені