Гра в одні ворота: Манчестер Сіті знищує "червоних дияволів"

0
793
Гра в одні ворота: Манчестер Сіті знищує  червоних дияволів
Манчестер Сіті переграв земляків

У вівторок, 25 березня, в матчі англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті начисто переграв земляків з Юнайтед.

Подробиці і онлайн матчу: Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті - 0:3 текстова трансляція матчу чемпіонату Англії

Для Манчестер Сіті ця гра стала відмінною перевіркою чемпіонських амбіцій. Водночас Манчестер Юнайтед вкотре змушує задуматися про своє майбутнє.

Вже на 1-й хвилині команда Девіда Мойєса опинилася в ролі тих, які відстають. Самір Насрі отримав м'яч, хльостко пробив у штангу, а підоспілому на відскік Едіну Джеко не знайшлося жодного суперника (і це практично в центрі воротарської), і рахунок було відкрито.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті - 0:3 відео голів матчу

Надалі МанСіті впевнено знав, що потрібно робити в таких матчах, а от Юнайтеду, який втратив свого головного атакуючого козиря Робіна ван Персі через травму, доводилося несолодко. Тільки в кінцівці поєдинку виник гострий момент біля воріт "городян", але він закінчився ударом вище воріт.

Другий тайм починається, проходить 10 хвилин - і знову оборона МЮ пасує проти простого розіграшу м'яча. Кутовий, подача на ближню штангу і удар у ворота. Все просто і смертельно для МЮ.

Після такого гравці "червоних дияволів" намагалися щось створити, але в підсумку напоролися в кінцівці матчу на ще один м'яч - Туре з дистанції красиво вразив ворота.

За весь матч МЮ завдав 5 ударів у створ воріт суперника, Манчестер Сіті всього 4 - але який разючий контраст це дало на табло.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті - 0:3

Гол: Едін Джеко (1, 56), Яя Туре (90)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Гра в одні ворота: Манчестер Сіті знищує "червоних дияволів"

ТЕГИ: Английская Премьер-лигаМанчестер ЮнайтедМанчестер Сити