Sport bigmir,  26 березня 2014, 17:37
0
676
Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу після чвертьфінального поєдинку Кубка України проти Десни похвалив чернігівських уболівальників і поскаржився на якість поля.

"Я не очікував, що заповниться стадіон і таким чином буде вболівати публіка тут у Чернігові. Видно, що вболівальники люблять свою команду. Вони підтримували її практично до фінального свистка. Я думаю, що ця публіка заслуговує більше від керівництва міста, області.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Десна - Шахтар - 0:2 відео голів матчу Кубка України

Поле для такої команди повинно бути набагато кращим, ніж воно є, тому що на такому полі дуже складно грати і створювати якесь видовище, люди приходять саме для цього. А так складно розвивати атакуючі дії і складно навіть просити більшого від футболістів Десни, бо поле не дозволяє грати у більш якісний футбол.

Це була одна із найприємніших публік і одне з найгірших полів за все моє перебування тут в Україні", - наголосив Луческу.

Нагадаємо, що у чвертьфінальному матчі Кубка України Шахтар на виїзді обіграв чернігівську Десну з рахунком 2:0 і вийшов до півфіналу.