Славутич виходить у півфінал Кубка України

Sport bigmir,  26 березня 2014, 20:45
0
141
Славутич обіграв Ниву і вийшов у півфінал

У середу, 26 березня, у чвертьфінальному матчі Кубка України черкаський Славутич обіграв тернопільську Ниву в серії післяматчевих пенальті і вийшов у наступний раунд.

Славутич - Нива 1:1

Гол: Олег Тарасенко (11) - Олександр Семенюк (90)

Славутич: основний: Віталій Мирний, Роман Худченко, Олег Тарасенко, Олександр Музика, Олавале Фабунмі, Вадим Гонщик, Дмитро Кошелюк, Роман Мироненко, Сергій Чоботарьов, Володимир Шопін, Роман Пацюк. Тренер: Юрій Бакалов. Запасні: Олександр Батальський, Олександр Лобов, Денис Фаворов

Нива: Основний: Андрій Новак, Віталій Романюк, Андрій Донець, Микола Лазорик, Віктор Яневич, Ігор Малиш, Михайло Басараб, Сергій Загинайлов, Ігор Мельник, Вадим Панас, Олександр Семенюк. Тренер: Богдан Самардак. Запасні: Андрій Грінченко, Ярослав Сворак, Тарас Яворський

1. Матч почався. Перед грою пройшла хвилина мовчання

2. Малиш закидає м'яч на хід Мельнику – воротар господарів розбирається спокійно з моментом.

4. Перший удар в матчі – капітан господарів Гонщик пробив вище воріт.

8. Супершанс - Дацюк отримав м'яч, навіс на дальню штангу, а там Вадим Гонщик просто розстрілює кіпера, а Новак парирує!

9. Шопіна класно вивели на вільний простір, навіс в штрафну - захисники виносять.

10. Мироненко пробиває головою – знову воротар рятує.

11. 1:0 Подача з кутового, і Олег Тарасенко ловить воротаря на протиході, вражаючи ворота ударом головою.

15. Відмінна атака Славутича, Шопін знаходить на дальньому фланзі Гонщика, той прострілює прямо в ноги захиснику.

19. Семенюк подає в штрафну на Мельника, Ігор приймає м'яч і відкатує під удар партнеру – повз ворота.

25. Яневич фолить на Дацюка, арбітр обмежується усним попередженням.

30. Дацюк в боротьбі влучає ліктем в обличчя Яневичу і заробляє картку.

32. Семенюк подає кутовий на дальню штангу, а там Яневич спиною до воріт намагається пробити – м'яч стає легкою здобиччю воротаря.

35. Панас намагається пробити з дистанції, але захист блокує.

38. Дві небезпечні подачі в штрафну Славутича, але форвардам Ниви не дали дістатися до м'яча.

44. Малиш пробиває зі штрафного з далекої дистанції – вище воріт.

45. Закінчився перший тайм.

46. Другий тайм.

47. Табальський змінює Дацюка у Славутича.

49. Два поспіль кутових подали футболісти Ниви. Без особливих шансів.

53. З глибини поля послідувала подача зі штрафного в район воротарського Славутича звідки Мельник не зумів перевести м'яч у ворота Новака!

58. Табальський не зумів перевести м'яч у ворота Ниви з близької відстані після розіграшу кутового. Звалище біля воріт гостей.

62. Грінченко змінює Загинайлова у складі Ниви.

71. Лобов змінює Шопіна у Славутича.

76. Активність Ниви розвіялася. Фізична підготовка позначається. Мельник попереджений за суперечки з арбітром.

78. Ярослав Сворак виходить у Ниви.

79. Донець небезпечно пробиває над "дев'яткою" воріт Славутича ударом зі штрафного!

81. Тарас Яворський виходить замість Басараба у Ниви.

86. Фагор змінює Гонщика у Славутича.

90. Звучить свисток, але не фінальний. Глядачів у Черкасах чекає ще принаймні 2 тайми по 15 хвилин додаткового часу.

90. Семенюк фантастичним дальнім ударом зрівнює рахунок у компенсований час!

92. Донець отримує жовту картку за грубий фол.

99. Грінченко подає в штрафну, але неточно вийшло, ніхто з партнерів не відгукнувся.

106. Романюк подає зі штрафного - боротьба закінчується нічим.

109. Фаворов отримує картку за фол проти Грінченка.

115. Чоботарьов пробиває з лівого біля штрафного – повз ворота.

120. Отже, пенальті. Перший сім ударів припали точно в ціль, а потім гравець Ниви вдарив, а воротар відбив. Гонщик мав шанси вивести Славутич до півфіналу, але й тут воротар парирує! А потім Мельник пробиває вище воріт, і Нива вилітає з Кубка. А Славутич виходить у півфінал!