Фотогалерея: Гольове шоу в Харкові. Динамо вибиває Металіст з Кубка України

Sport bigmir,  27 березня 2014, 08:36
0
321
Динамо переграє Металіст в 1/4 Кубка України

У середу, 26 березня, в матчі 1/4 Кубка України харківський Металіст на своєму полі поступився київському Динамо з рахунком 2-3. Пропонуємо вашій увазі фотогалерею матчу Металіст - Динамо.

Головним матчем 1/4 фіналу Кубка України стало протистояння Металіста і Динамо в Харкові, яке закінчилося з рахунком 2-3.

Стрімкий початок матчу, в ході якого вже на 4-ій хвилині Юссуф мав можливість забити гол своїм екс-одноклубникам, вилилося у швидкий гол Динамо. Його конструкторами стали Вукоєвич і Гармаш, а виконавцем - Браун Ідейє. Цей епізод не збентежив господарів, і Марлос раз за разом терзав флангових захисників Динамо, поки один з подібних рейдів вздовж лівої бровки не завершився на 19-ій хвилиною результативною передачею на Бланко, який другим дотиком відправив м'яч повз Рибки!

Металіст продовжував атакувати і частіше бити по воротах гостей, а динамівці завдяки забійному Ідейє під завісу тайму підтвердили 100%-ву реалізацію ударів у ворота, коли нігерієць, скориставшись нерозторопністю Ксьонза і Азеведо, пробив Горяїнова.

Другий тайм тривав у дусі першого, поки на 73-ій хвилині Андрій Ярмоленко не покарав захист Металіста за необачні дії, чітко в праву "шістку" завершивши пружинисту контратаку гостей. Відразу ж, через кілька хвилин, Ідейє струсонув штангу воріт Горяїнова, а наприкінці ударної десятихвилинки пробив вище воріт, підійшовши виконувати пенальті, призначений за знесення Джермейна Ленса.

В останню десятихвилинку харків'яни кинулися відіграватися, проте зуміли лише скоротити відставання в рахунку завдяки холоднокровності Айїли Юссуфа. На більше Металіста не вистачило.

Підсумок: Динамо виходить у півфінал Кубка України.

Металіст (Харків) - Динамо (Київ) 2-3

Голи: Себастьян Бланко (19) , Айїла Юссуф (85) - Браун Ідейє (7, 43), Андрій Ярмоленко