Sport bigmir,  29 березня 2014, 21:05
0
314
Молодіжна команда Дніпра вдома обіграла Динамо

У поєдинку 23 туру чемпіона України серед молодіжних команд Дніпро вдома здолав Динамо.

Чемпіонат України U-21. 23-й тур

Дніпро (Дніпропетровськ) - Динамо (Київ) - 2:1 (1:0)

Дніпро: Варцаба, Лопиренок, Сваток (к), Конде, Близниченко, Бабенко, Войцеховський, Горбунов (Третьяков, 83), Кравченко, Лучкевич, Шахов.

Динамо: Рудько, Болденков, Селін, Шевчук (Кузик, 64), Калитвинцев, Цуріков, Нагорний (Полегенько, 46), Харатін (к), Чумак, Кравець, Бесєдін (Солдатенко, 7).

Голи: Горбунов (11, 72) - Кравець (57)

Вилучений: Рудько (5)

Ігрові аспекти

Як і передбачалося перед матчем, з "основи" у розпорядженні Валентина Белькевича виявилися Євген Селін, Андрій Цуріков і Артем Кравець. Перший зайняв місце в центрі оборони в парі з Валерієм Болденковим. Цуріков діяв на лівому фланзі атаки, в той час як на правому краю гру загострював Владислав Калитвинцев. Кравець, в свою чергу, склав пару форвардів з Артемом Бесєдіним.

Проте, всі плани на гру перетворив в пух і прах епізод, що трапився вже на п'ятій хвилині. Захист Динамо відверто проспав проникаючий пас на активного Андрія Близниченка, який постійно вривався у відкриті зони. Ось і в цьому випадку, уникнувши офсайду, форвард отримав можливість вийти один на один з голкіпер. Відстань між ним і воротами становила метрів 20. Артур Рудько, щоб скоротити кут обстрілу, вибіг за межі штрафного і зумів відбити удар. Інша справа, що рефері був упевнений, що воротар киян зробив це рукою, хоча сам футболіст показував, що сфера потрапила йому в груди. Після недовгих суперечок, рефері не став міняти свого рішення, видаливши Артура з поля.

У терміновому порядку Валентину Белькевичу довелося випускати Вадима Солдатенка, який всього пару днів тому грав все з тим же Дніпром у чемпіонаті U-19. У жертву ж був принесений атакуючий потенціал команди в особі форварда Артема Бесєдіна. Йшла сьома хвилина зустрічі...

Господарі досить швидко скористалися перевагою в одного футболіста, відкривши рахунок на 11-й хвилині. Сергій Горбунов прийняв чудову передачу з глибини поля між захисниками. Вадим Шевчук, який явно був першим на м'ячі, чомусь почав крутити головою, не зумівши перехопити сферу, а потім, замість того, щоб щільно зіграти з суперником, чомусь побіг до воріт. Форвард Дніпра, увірвавшись у штрафну, з гострого кута послав м'яч точно під дальню штангу.

Ближче до середини тайму "біло-синім" вдалося вирівняти гру і навіть провести кілька непоганих атак. Найбільш реальний шанс відзначитися мав Артем Кравець, але з меж штрафного пробив у воротаря. Близниченко, в свою чергу, продовжував тероризувати захист Динамо. І все ж до кінця тайму обійшлося без голів.

У перерві замість Ігоря Нагорного, який грав на лівому фланзі захисту, тренер випустив на поле Павла Полегенька, таким чином відсунувши на захист Андрія Цурікова. Трохи пізніше, на 63-й хвилині, з виходом на поле Ореста Кузика, той же Полегенько змістився на правий фланг оборони.

Після "гойдалки" на старті другого тайму, динамівцям все ж вдалося зрівняти рахунок. Свіжий Полегенько явно додав швидкості діям киян в атаці, а в підсумку став ще й автором результативної передачі. Після чудового сольного проходу Калитвинцева і удару в дев'ятку метрів з 19-ти, коли голкіпер перевів за межі поля, трапився кутовий. Подача з корнера привела до метушні у штрафному. Полегенько зумів проштовхнути м'яч на самотнього Кравця, який і вразив ворота з пари метрів.

Раділи динамівці недовго. Центр оборони киян в особі Болденкова і Селіна буквально тріщав по швах, коли за дві хвилини рефері показав обом футболістів по гірчичнику. На 73-й хвилині захисники знову проспали проникаючий пас з глибини поля на Сергія Горбунова, який другим дотиком перекинув Солдатенка, що вийшов з воріт.

Зробивши справу, і вдруге вийшовши вперед, Дніпро відверто здав, віддавши ініціативу динамівцям. Правий фланг киян, де діяли Полегенько і Калитвинцев, демонстрував чудовий футбол, але прострілами Павла ніхто скористатися не зумів, а хльостким і сильним ударам Владислава бракувало точності.

Фінальний штурм особливого успіху команді Белькевича не приніс. Дніпро, в свою чергу, міг забити і третій м'яч, але футболіст господарів метрів з 10 пробив у поперечину. Підсумок - поразка Динамо з рахунком 1:2.

Ключовий момент

Відзначимо два ключових епізоди зустрічі. Перший трапився в дебюті поєдинку, коли Рудько буквально на рівному місці отримав червону картку за гру руками за межами штрафного. А грати 85 хвилин вдесятьох - завдання не з простих.

Другий момент - удар Кравця з лінії воротарського після прострілу справа від Полегенька. Пострілу Артема не вистачило точності, а сфера пролетіла в сантиметрах від штанги. Сталося це за рахунку 2:1 на користь господарів.

Топ-персона

Тут також два претенденти. З боку Дніпра відзначимо активного і напористого Горбунова, що в підсумку відзначився двічі. Серед динамівців виділявся Калитвинцев. Проте, дніпрянину сьогодні щастило куди більше, ніж його візаві в номінації.

Джерело відео: ФК Динамо

Нагадаємо, що в неділю, 30 березня, відбудеться один з центральних матчів 23-го туру української Прем'єр-ліги Дніпро - Динамо Київ. Початок онлайн-трансляції матчу на СПОРТ bigmir)net о 19:30. Дніпро - Динамо: Коли і де дивитися матч?