0
145
Забитий гол став апофеозом активності В'ячеслава Чурка

У неділю, 30 березня, в рамках 23-го туру української Прем'єр-ліги маріупольський Іллічівець впевнено переміг одеський " Чорноморець".

Подробиці матчу і онлайн-трансляція матчу: Іллічівець - Чорноморець - 3-1, текстова трансляція

Перевага Іллічівця почала вимальовуватися в кінці першої десятихвилинки, коли Чурко поцілив у штангу воріт Безотосного, пройшовши оборонні порядки одеситів, як ніж крізь масло. Логічним наслідком періоду атакуючої активності маріупольців став гол Владислава Кулача, чітко фіналізувавшого комбінаційні старання партнерів.

На другий тайм одесити вийшли вже з двома номінальними нападниками: Діденко замінив Ребенка, однак креативу в атаці це особливо не додало. У Антонова стали з'являтися можливості для удару, але як правило, нападник Чорноморця відправляв м'яч вище цілі. Маріупольці ж впевнено тримали нитки гри і не втрачали можливості поживитися на помилках оброни гостей, як у випадку на 68-ій хвилині, коли Андрій Тотовицький підстеріг невпевненого Тейку і реалізував вихід на Безотосного.

Через 4 хвилини рахунок став розгромним: В'ячеслав Чурко був першим на підборі після смачного удару все того ж Тотовицького метрів з 17-ти! Одесити зуміли відповісти голом колишнього гравця Іллічівця Торніке Окріашвілі, який підстеріг Івана Ордца поблизу маріупольської штрафний і проникнувши у володіння Худжамова виграв у кіпера очну дуель.

Підсумок: комфортна перемога Іллічівця.

Іллічівець (Маріуполь) - Чорноморець (Одеса) 3-1

Голи: Владислав Кулач (28), Андрій Тотовицький (68), В'ячеслав Чурко (72) - Торніке Окріашвілі (87)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Іллічівець комфортно переграє Чорноморець