Шахтар везе з Харкова ультравольову перемогу

Sport bigmir,  30 березня 2014, 21:42
0
136
Дуглас Коста - в обіймах партнерів

У неділю, 30 березня, в матчі двадцять третього туру української Прем'єр-ліги харківський Металіст поступився донецькому Шахтарю.

Швидкий обмін кутовими ударами обнадіяв очікування любителів футболу і став прологом до 7-ї хвилини, коли господарі поля вийшли вперед, завдяки автоголу Олександра Кучера, підставивши під простріл справа від Вільягри.

Донеччани все не могли налаштувати контроль м'яча, у відповідь футболісти Металіста раз за разом пластичними комбінаціями кружляли голови захисникам Шахтаря. Тому другий гол у ворота "гірників" не став чимось незвичним.

Щоправда, ще до того, як рахунок став 2:0, поле покинули через травми Богдан Шуст і Ісмаїлі. А винуватцем другого гола знову став Кучер, фол якого зафіксувала суддівська бригада. Марлос з 11-метрової точки переграв Каніболоцького.

Перспективи "гірників" за 10 хвилин до свистка на перерву здавалися безпросвітними.
Однак самобутній гол Дугласа Кости підбадьорив гостей, а через 2 хвилини бразилець вже асистував Едуардо. Нокдаун для Металіста посилив на останній хвилині тайму відмінний постріл Даріо Срна метрів з 17-ти, який вивів підопічних Луческу вперед.

Надії Металіста остаточно розвіяв Крістіан Вільягра, який протягом хвилини отримав 2 попередження і залишив харків'ян у меншості вже на 55-й хвилині. У такій ситуації  "гірники" остаточно монополізували віжки ведення гри, і візуальна легкість голу Луїса Адріано на 74-й хвилині стала підтвердженням цієї переваги.

Підсумок: важлива перемога Шахтаря в світлі боротьби за чемпіонство.

Металіст (Харків) - Шахтар (Донецьк) – 2:4

Голи: Олександр Кучер (автогол, 7), Марлос (пенальті, 31) - Дуглас Коста (37), Едуардо (39), Даріо Срна (45), Луїс Адріано (74)