Барселона - Атлетіко Мадрид – 1:1 онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  1 квітня 2014, 23:38
0
524
Барселона - Атлетіко Мадрид онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Онлайн-трансляція Барселона - Атлетіко. У вівторок, 1 квітня, в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів зустрічаються каталонська Барселона і мадридський Атлетіко. Читайте онлайн-трансляцію матчу Барселона - Атлетіко на нашому сайті

Барселона – Атлетіко Мадрид 0:1

Барселона: Основний: Хосе Мануель Пінто, Жерар Піке, Хав'єр Маскерано, Жорді Альба, Даніель Алвес, Сеск Фабрегас, Хаві, Серхіо Бускетс, Андрес Іньєста, Ліонель Мессі, Неймар, Тренер: Херардо Мартіно. Запасні: Адріано, Марк Бартра, Педро, Серхі Роберто, Алексіс Санчес, Олександр Сонг, Ойєр Олазабаль

Атлетіко Мадрид: Основний: Тібо Куртуа, Дієго Годін, Феліпе Луїс, Хуанфран, Міранда, Тьяго, Коке, Давид Вілья, Арда Туран, Габі Фернандес, Дієго Коста. Тренер: Дієго Сімейне. Запасні: Тобі Алдервейрелд , Дієго, Еміліано Інсуа, Хосе Соса, Маріо Суарес, Крістіан Родрігес, Даніель Арансубія

1: Матч стартував.

2: Атлетико пішов вперед, і Вілья завдає неточний удар.

5: А ось і момент – Пінто неточно вводить м'яч, швидка передача на Вілью, який зі штрафної маже по воротах!

9: Фабрегас (Барселона) приймає м'яч і пробиває, але захисник блокує і м'яч іде на кутовий.

12: Піке отримав травму і не зможе продовжити гру. Його замінив Бартра.

16: Знову Пінто помиляється, вкидаючи м'яч у ноги супернику, але нічого Атлетико не змогло домогтися з цього.

19: Неймар вперше потрапляє в кадр – змушує сфолити на собі і заробляє жовту картку супернику.

22: Хаві закручує м'яч, Неймар підставляє голову і навіть влучає в створ воріт, але в руки голкіперу.

24: Ще одна атака Барселони – цього разу у Неймара не вийшло навіть дотягнутися до м'яча.

26: Мессі здорово знаходить пасом Іньєсту, але тут захисники не сплять – блок.

30: Удар по атакуючим амбіціям Атлетіко – Дієго Коста зашкутильгав і замість нього виходить просто Дієго.

38: Запалює арбітр ще одну жовту картку перед представником Атлетико – цього разу Неймара образив Габі.

41: Чудеса сюрреалізму кояться зараз на полі, черговий навіс в штрафну Атлетико закінчується виграним повітрям для Барселони – Мессі пробиває головою, але Куртуа на варті воріт.

43: Ще одна жовта картка для Атлетіко – Арда Туран отримує її на Мессі

44: Неймар добре пробиває по воротах – над поперечиною.

45: Контратака Атлетико, Вілья здорово виходить на позицію, і Пінто рятує команду в дальньому кутку.

45: Відразу чотири хвилини додав арбітр, але і вони минули безрезультативно - 0:0, команди йдуть на перерву.

46: Стартував другий тайм. Без замін – у першому таймі команди вже були змушені випускати по одному гравцю.

48: Неймар приклався м'ячем по воротах – знову не влучив.

52: Знову Атлетико заробляє картку – Хуанфран.

56: А ось і відповідь від Іньєста – отримує він картку за підкат в центрі поля.

56: 0:1 Відкриває Атлетико рахунок! Дієго отримує м'яч і з дальньої дистанції як вкладеться по воротах! Ось так ось вимушена заміна зіграла на користь гостей.

58: Альба підтримує почин Іньєсти і теж заробляє "гірчичник". Замість голів Барса захопилася картками.

63: Бускетс сильно і точно пробиває з дистанції - Куртуа рятує!

64: І ще одна небезпечна атака Барселони – Алвес прострілює, а Мессі не зміг влучити у ворота.

68: Заміна у складі Барселони – Алексіс Санчес замість Фабрегаса.

70: А ось і наш хлопець в Іспанії – харків'янин Хосе Соса змінив Давида Вілью.

71: 1:1 Відмінний пас Іньєсти знаходить Неймара, і той холоднокровно реалізує момент.

74: Іньєста сам має відмінний шанс, але Куртуа справляється з ударом!

77: Арда Туран йде, Родрігес виходить

79: Дієго заробляє нову картку в пасив команди – фол на Бускетса

85: Мессі зі штрафного крутить м'яч у кут, ну а Куртуа, просто красень, знову рятує від гола!

87: Іньєста бере на себе гру, але зупиняють його захисники.

90: Соса отримує жовту картку за фол на Неймара. Небезпечний штрафний, але не закінчився він нічим.

90: Все, завершився матч імені Тібо Куртуа.