Манчестер Юнайтед і Баварія зіграли внічию в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  1 квітня 2014, 23:45
0
441
Манчестер Юнайтед - Баварія

У вівторок, 1 квітня, в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів англійський Манчестер Юнайтед на своєму полі зіграв внічию з німецькою Баварією.

Подробиці матчу: Манчестер Юнайтед - Баварія 1:1 текстова трансляція матчу Ліги чемпіонів

Перед матчем багато футбольних експертів виділяли явного фаворита пари – Баварію і аутсайдера – Манчестер Юнайтед, який переживає дуже непростий період, тим часом як чинні чемпіони Європи оформили чемпіонство в національній першості за багато турів до його закінчення. І мюнхенці з перших секунд почали показувати, що на Олд Траффорд зараз немає господаря (на своєму полі гравці МЮ двічі поспіль поступилися Ліверпулю і Манчестер Сіті з розгромним рахунком), довго контролюючи м'яч і володіючи атакуючою ініціативою. Проте статистичні показники  (20 на 80 у володінні м'ячем на користь гостей) в першому таймі не відображають того, що відбувалося на полі, так як команди створили рівно по одному моменту біля воріт суперника – спочатку Давид Де Хеа здійснив блискучий сейв після відмінного, фірмового удару від Ар'єна Роббена, а потім Денні Уелбек не зміг скористатися помилкою Боатенга і обіграти Мануеля Нойєра.

Манчестер Юнайтед – Баварія - 1:1 Відео голів і огляд матчу Ліги чемпіонів

Перша десятихвилинка другого тайму пройшла в стилі першого, ну а потім господарі вийшли вперед – Неманья Відіч точним ударом головою замкнув навісну передачу від Уейна Руні з кутового. Хосеп Гвардіола прекрасно розумів, що потрібно щось міняти, і на полі замість Мюллера з'явився Маріо Манджукич, який спільно з Рафіньєю практично і створив другий гол, асистувавши Бастіану Швайнштайгеру. Після забитого м'яча мюнхенці продовжили атакувати і плести атакуючі мережива,  іноді прямо у володіннях Де Хеа, проте по-справжньому небезпечних моментів біля воріт МЮ було дуже мало. У свою чергу, повністю зосередившись на оборонних діях, манкуніанці не становили ніякої загрози воротам Мануеля Нойєра. Найяскравішою подією кінцівки матчу стала друга жовта для Бастіана Швайнштайгера, яка трансформувалася в червону.

1:1 – нічия на Олд Траффорд на користь мюнхенської Баварії.

МЮ – Баварія 1:1

Голи: Відіч (58) – Швайнштайгер (67)