Тренер МЮ: Ми подарували собі хороші шанси

Sport bigmir,  2 квітня 2014, 08:27
0
152
Мойєс впевнений, що найкращий футбол МЮ здатний зупинити Баварію

Девід Мойєс залишився задоволений грою своєї команди в першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів проти Баварії.

"Гравці проявили себе на відмінно. Я дуже задоволений їхньою грою, але розчарований пропущеним голом. Ми проявили високу самовіддачу. Гравці знали, що нам буде протистояти сильний суперник.

Що стосується упущеного шансу Денні Уелбека, то на такому рівні треба вміти вирішити епізод. Якщо на твою долю випадає шанс, треба забивати.

Фанати МЮ почали збір грошей, щоб звільнити тренера команди

Ми розуміємо, що тепер треба забивати в матчі-відповіді, і тут доведеться щось вигадувати. Проте ми усвідомлюємо, що подарували собі хороші шанси.

Будемо змагатися з баварцями ніздря в ніздрю. Свою найкращу гру в цьому сезоні ми демонструємо в цьому турнірі, і нам якраз потрібен наш найкращий футбол", - зазначив Мойєс.

Манчестер Юнайтед і Баварія зіграли внічию в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів

Нагадаємо, перший чвертьфінал Ліги чемпіонів МЮ - Баварія завершився внічию 1:1.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Тренер МЮ: Ми подарували собі хороші шанси