Ліга чемпіонів: Реал розбиває Боруссію в першому матчі

Sport bigmir,  2 квітня 2014, 23:48
0
205
Кріштіану Роналду радіє перемозі над Борусією

У середу, 2 квітня, мадридський Реал розгромив дортмундську Боруссію в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Подробиці і онлайн матчу: Реал Мадрид - Боруссія Дортмунд - 3:0 текстова трансляція матчу Ліги чемпіонів

Початок матчу видався бентежливим для Боруссії. Перший тайм гравців гостей ніби не було на полі - Реал атакував багато і зі смаком. Вже на 3-й хвилині Гарет Бейл замкнув передачу Карвахаля і відкрив рахунок.

Далі після безліч ударів і порятунків Вайденфеллера в середині тайму Іско підхопив м'яч і невідпорно пробив у кут воріт.

Другий тайм почала вже інша Боруссія, але захист Реала не давав збоїв. Особливо героєм сьогодні виглядав Пепе, який і порожні ворота врятував після удару Мхітаряна, і Марко Ройсу не дав розгулятися. На 56-й хвилині Кріштіану Роналду довів рахунок до розгромного, а потім гравці Реала не раз могли забити і четвертий. Але й навіть такий рахунок залишає мало шансів німецькій команді на загальну перемогу. Але Боруссія в минулому сезоні не раз дивувала своєю грою. Що буде зараз - дізнаємося вже наступного тижня.

Реал Мадрид - Боруссія Дортмунд - 3:0

Гол: Гарет Бейл (3), Іско (27), Кріштіану Роналду (56)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Ліга чемпіонів: Реал розбиває Боруссію в першому матчі