ПСЖ робить заявку на півфінал Ліги Чемпіонів в матчі з Челсі

Sport bigmir,  2 квітня 2014, 23:55
0
265
Автогол імені Давида Луїза

У середу, 2 квітня, в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів французький ПСЖ обіграв англійський Челсі.

Подробиці матчу: ПСЖ - Челсі - 3-1, текстова трансляція матчу 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів

Поєдинок одного з найцікавіших протистоянь 1\4 фіналу Ліги Чемпіонів почався досить активно - вже на третій хвилині матчу Есекьель Лавессі не без допомоги Джона Террі переправив м'яч у ворота гостей, трохи шокувавши гравців Синіх і самого Жозе Моуріньйо. Проте, до десятоїхвилинигравці Челсі відійшли від стартового провалу і провели відрізок до 27-оїхвилини, а саме до гола у ворота Сірігу з пенальті досить потужно. У випадку з вищезгаданим епізодом було все просто - Тіаго Сілва здійснив абсолютно непотрібний в ситуації фол на Оскареу власній штрафній, і Еден Азар впевнено реалізував вирок арбітра. Під кінець тайму сталося ще два епізоди - все той же Еден Азар вразив штангу воріт господарів, а потім рефері не побачив порушення з боку Кейхілла на Кавані в штрафній Челсі.

Другий тайм підопічні Блана почали так само потужно, як і перший, безперервно проявляв активність все той же Лавессі, підтримуваний Ібрагімовичем і Кавані, однак другий м'яч у ворота гостей провели не гравці атакуючого тріо ПСЖ, а Давид Луїз, який після подачі від Лавессі в штрафну Челсі в спробі вибити м'яч переправив круглого у власні ворота. Однак радість господарів тривала недовго - незабаром Златан Ібрагімович отримав пошкодження, ступінь тяжкості якого покаже обстеження. А потім пошкодився молодий Верратті. Проте,гравці,що вийшли на заміну гідно замінили лідерів парижан - Лукас Моура здійснив кілька відмінних сольних проходів, змушуючи оборону гостей нервувати, а от Хав'єр Пасторе свій шанс використав до кінця - вийшовши на заміну на 85-й хвилині замість ЕдінсонаКавані, аргентинець поставив у матчі красиву крапку, на передостанній хвилині доданого часу оформивши третій м'яч у ворота Челсі.

3-1 - Парижани роблять серйозну заявку на вихід у півфінал Ліги Чемпіонів.

ПСЖ - Челсі 3:1

Голи: Лавессі, 3, Давид Луїс, 61, Пасторе, 90+3 - Азар, 27 (пенальті)

Ця ж новина на Спорт bigmir )net: ПСЖ робить заявку на півфінал Ліги Чемпіонів в матчі з Челсі